עיסוי רפואי

הרבה אנשים לא מבינים את ההבדל בין עיסוי רגיל לעיסוי רפואי, והסוד הגדול הוא נמצע בידע המקצועי של המטפל. תהליך הלימוד של העיסוי הרפואי מתחיל בסגנונות מגוונים של עיסוי כדי לתת למטפל בעיסוי רפואי ארגז כלים איך להשתמש נכון בכל בעיה רפואית שמלווה בכאב.

כששואלים אותי מה זה עיסוי רפואי אני תמיד אומר שזה המיקוד של כל מטופל בבעיה הספציפית שלו, שכל שריר אצל אדם אחד לא דומה להתנהגות שריר אצל אדם אחר, ולכן צריך את הרגישות הזאת ואת היכולת להתבונן על הבעיה בצורה מותאמת למטופל.

למי מתאים?

את העיסוי הרפואי מתאימים לכל לקוח בנפרד והוא מתאים לכל אחד בגישה שונה בהתאם למגבלות שלו, אם זה תנועה או ממחלה מסוימת. העיסוי הרפואי יכול להיות ממוקד לאיבר מסוים בזמן שבאחר לא ניתן לטפל לדוגמא כאבי ראש – הטיפול יהיה ממוקד בשכמות , צוואר וראש וזאת על מנת להזרים דם טוב יותר שיכנס חמצן לראש. זו שיטה אחת לטיפול ממוקד. דוגמה נוספת, לטיפול בקשישים, ידוע כי העצמות חלשות ולא ניתן לעשות מניפולציות של מתיחה עד לקצה היכולת, העצם תישבר, ולכן הטיפול יהיה עמוק ולא חזק למי שמבחין בהבדל.

תהליך הטיפול

השלב הראשוני בעיסוי רפואי זה התשאול עוד בזמן השיחה הטלפונית, מה הבעיה, ובמה צריך עזרה. יש מקרים שניתן לטפל ויש כאלה שלא מומלץ, לכן מטפל מקצועי ידע להאריך ולכוון את המטופל. לאחר האבחון, המטופל ישכב על מיטת העיסויים, מכוסה במגבת או סדין, המטפל בעיסוי הרפואי ישתמש בכל הטכניקות ובמיומנויות שרכש כדי לטפל בשורש הבעיה וזאת על ידי חימום, לחיצה, תנועה, מתיחה, עיסוי,שחרור והרגעה של הגוף. ברקע תשמע מוזיקה שתיתן תחושה של רוגע כדי שהגוף לא יהי בסטרס וישמור על קצב נשימה איטי שמשפר את הרגשת הלחץ במקרים של כאב.

חשוב לדעת

לפני כל טיפול צריך למלא הצהרת בריאות כדי שהמטפל יוכל להתייחס בצורה מקפידה לבעיות הנלוות לכאב ואולי גם אלה שעוזרות לפענוח הבעיה. במידה ולא מילאת בצורה אמיתית כדי לקבל עזרה יכולה להיות בעיה רצינית יותר ואפילו חמורה יותר.

המטפלים של פריאב

אז אחרי שהבנו את חשיבות הידע והכלים של המעסה, חשוב להבין גם את הצורך במטפל מיומן ומקצועי שידע לקחת בחשבון את המשתנים הללו כדי שידע גם לתת עזרה ופתרון מותאמים לכם. צוות המעסים של פריאב עיסויים , הוא מהמקצועיים ביותר והמכללות הטובות בארץ ואנחנו נדאג לטיפול הטוב ביותר עבורכם. צלצלו עכשיו לייעוץ והתאמת טיפול בעיסוי רפואי ממוקד.

מגוון לקוחות מרוצים

"עשיתי הרבה מסאז'ים בחיים וזה המסאז' By far הכי טוב שקיבלתי Ever. זו מתנה שקיבלתי ליום ההולדת ואמרתי לו היום נולדתי מחדש, אז הרבה בזכות סמי".
אבישי זיו
"סמי הכבאי, מכבה כל כאב בגוף. מומלץ לכולם לכל מי שרוצה ככה להרגיע את הגוף שלו וגם לשחרר כל מיני כאבים ".
אורן בר ניב
"ידעת לשחרר לי את הנקודות שכאבו לי בגוף. המגע שלך הוא מגע מדויק".
איריס
"למען האמת אני רוצה תמיד מטפלות, לא אוהב שגבר נוגע בי וזהו התמכרתי אליך, אין לי מילים אחרות".
אלון שדות
"אני עברתי שבועיים של כאב מאוד גדול בגב, הזמנתי את סמי וקיבלתי טיפול VIP, תודה רבה סמי".
אלחנן פרידמן
הקודם
הבא

הזמינו עיסוי רפואי