עיסוי רקמות עמוק

עיסוי רקמות עמוק הוא עיסוי הנפוץ ביותר הנועד לטפל ברקמות פנימיות ולפתור בעיות "רציניות יותר" להבדיל מהעיסוי השוודי לדוגמא, שעובד על שכבת השרירים העליונה ונועד להרפיה.

במה הוא תורם

עיסוי רקמות עמוק מגיע לנקודות ספציפיות שעוזרות לטפל בשורש הבעיה, לזהות מאיפה המקור במקרה של הקרנת כאב. העיסוי תורם להחזרת התנועה לגוף, לשיפור זרימת דם ושיפור הנשימה. לספורטאים הוא יכול למנוע פציעות מיותרות, כאבים ודלקות. העיסוי תורם גם לאנשים שסובלים מתנועה ממושכת ומקובעת כמו למי שיושב על כיסא כל היום במשרד או בנהיגה.

כיצד פועל עיסוי רקמות עמוק?

בעיסוי רקמות עמוק, משתמשים בלחיצות ולישות חזקות במגע ישיר על העור וניתן לשלב טכניקות של עוצמה בשימוש באמות, מרפקים ואגרופים כדי להגיע לשכבות עמוקות יותר של השריר. המגע הוא מגע עמוק המגיע לשכבות פנימיות והמטרה היא תנועה, שחרור, זרימת דם, רגיעה, קלילות וטיפול בעייפות כרונית ומתחים.

תהליך הטיפול

בתחילת הטיפול המטפל יתשאל את המטופל איפה הבעיה? מה מפריע לו? ובעיקר קבלת נתונים על הסיבות לבעיה. הטיפול בעיסוי רקמות עמוקות מתבצע על מיטת טיפולים שבו המטופל מכוסה במגבת או סדין. בתחילה יחמם את השרירים, כדי לרכך את השכבה הראשונה כדי שתתאפשר עבודה על שכבות שריר עמוקות יותר. בעזרת הטכניקות הייחודיות לעיסוי הרקמות העמוק, המטפל יעבוד על כל חלק בנפרד כדי לא לפספס שום בעיה. בימים שאחרי העיסוי יתכן ותרגישו כאבים, התהליך הוא טיפולי לחלוטין, דבר האופייני לטיפול בעיסוי רקמות טוב ויעיל. משך הטיפול הוא 60 דקות עד 90 דקות.

מי לא יכול לקבל את הטיפול?

טיפול רקמות עמוק אינו מתאים לכל אחד כמו לנשים בהריון או לאנשים הסובלים מבעיות עצם ומומלץ להתייעץ עם צוות המעסים המקצועיים של פריאב עיסויים.

צוות המעסים של פריאב

אני לא חושב שבמקרה של בעיות עם כאבים תרצו לתת לכל אחד להתנסות עליכם ובכדי שתרגישו שאתם מקבלים את הטיפול הכי טוב והכי מתאים עבורך אני ממליץ לקבל עיסוי רקמות עמוק מצוות מקצועי שהוכשר לטפל בבעיה. כל שעליך לעשות זה לצלצל עכשיו ונדאג למעסה מיומן שיגיע אליך במידי!

מגוון לקוחות מרוצים

"עשיתי הרבה מסאז'ים בחיים וזה המסאז' By far הכי טוב שקיבלתי Ever. זו מתנה שקיבלתי ליום ההולדת ואמרתי לו היום נולדתי מחדש, אז הרבה בזכות סמי".
אבישי זיו
"סמי הכבאי, מכבה כל כאב בגוף. מומלץ לכולם לכל מי שרוצה ככה להרגיע את הגוף שלו וגם לשחרר כל מיני כאבים ".
אורן בר ניב
"ידעת לשחרר לי את הנקודות שכאבו לי בגוף. המגע שלך הוא מגע מדויק".
איריס
"למען האמת אני רוצה תמיד מטפלות, לא אוהב שגבר נוגע בי וזהו התמכרתי אליך, אין לי מילים אחרות".
אלון שדות
"אני עברתי שבועיים של כאב מאוד גדול בגב, הזמנתי את סמי וקיבלתי טיפול VIP, תודה רבה סמי".
אלחנן פרידמן
הקודם
הבא

הזמינו עיסוי רקמות עמוק