איך לשמור על כושר בגיל הזהב

המדריך המלא איך לשמור על כושר בגיל הזהב

מאמר מאת: קטי דויטש.

הרבה אנשים בגיל הזהב נמנעים מפעילות גופנית, איך לשמור על כושר בגיל הזהב זו שאלה מאוד קשה בשבילם כי הם פוחדים מנפילות עקב חוסר שיווי משקל, דואגים שלא יעמדו בקצב של המאמנת או שלא יבינו מה בדיוק צריך לעשות באימון ולכן הם פונים למקצוענים כמוני או פריאב עיסויים לקבלת עצות ועזרה מקצועית.

 מכיוון שהם סובלים ממגבלות מסוימות וחושבים שאין מה לעשות וכך מזניחים עוד יותר את הגוף. לאחר אין ספור ניסיונות בעבר להיכנס לכושר וללא הצלחה להתמיד, זה תסכל והוריד את הרוח מהמפרשים.

איך לשמור על כושר בגיל הזהב - למה זה קשה לנו?

הקושי למצוא מקום בקרבת הבית שמתאים להם אישית לעשות ספורט מוריד להם את מוטיבציה. עקב אי פעילות גופנית, אנשים בגיל הזהב סובלים מחוסר גמישות.

איך לשמור על כושר בגיל הזהב

בשל חוסר גמישות הם מתקשים לבצע פעילות יומיומית כמו להתכופף, לנעול נעליים, להרים יד גבוה כדי להוריד ספל ממדף, לעשות צעד גדול או להרים רגל גבוה כדי לעבור מכשול בדרך, לרדת ממדרגת המדרכה בשלום ולהימנע מנפילה מסוכנת בגלל חוסר שיווי משקל.

מאד קשה לרוץ אחר הנכדים בעת הצורך, מתנשפים קשה אחרי כמה צעדים, השרירים נחלשים ומתנוונים מחוסר תנועה בגוף, והדבר הכי נוראי שנגרם מאי פעילות גופנית זה שמצב רוח יורד ולעיתים נכנסים לדיכאון.

רוב האנשים בוחרים לעשות התעמלות באופן עצמאי, ללא השגחה או בקרה מקצועית ולרוב, עקב ביצוע לא נכון של תרגילים ואין ספור חזרות של תרגילים לא נכונים, נגרמים נזקים בלתי הפיכים.

האמת היא שכאשר פונים למאמנת כושר מבינים שהדרכה מקצועית חוסכת הרבה טעויות ובזכות ההדרכה נמנעים מפציעות מיותרות, וכתוצאה מכך חוסכים את הכסף על הטיפולים בפציעות. בנוסף בעזרת ההדרכה המקצועית שומרים או משפרים את היכולות הקיימות.

בעזרת הדרכה מקצועית ניתן לגרום לגוף לזוז ללא חשש, להיפטר מפחדים, להשתפר בסבולת לב ריאה בהדרגה ונכון לשפר את היציבות ולמנוע נפילות מיותרות.

להגדיל תווכי תנועה, להיות יותר יעילים, ערניים, ופעילים, להיפטר מכאבים בגב, בברכיים ובשרירים, לשמור על אורח החיים הבריא בדרך נכונה ולהיות באושר.

שמי קטי דויטש, בת 41 ,נשואה + 3 בנים, גרה בקריית אונו. רבים מכירים אותי כקטי אנרגטי – מאמנת הכושר האישי שלך. לאחר שהקמתי משפחה וגידלתי 3 בנים מופלאים, החלטתי להגשים את החלום.

יש לי שיטות אימון ייחודיות, והמתאמנים שלי מספרים על שינויים לא רק בכושר האישי אלא בכל היבט בחייהם. לקבלת אימון היכרות חינם לפנות אלי בנייד : 053-9416064

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן