כאבי גב תחתון

נקודה מיוחדת שתשחרר לכם כאבי גב תחתון

כבר קראנו הכל על כאבי גב תחתון ולא תמיד הצלחנו לטפל ונשארנו עם הכאב כנראה לעד. אז זהו שלא שמעתם על הנקודה המיוחדת שעוזרת להרבה אנשים לפתור אחת ולתמיד את כאב הגב הנוראי.

רק לפני אציין שלא 100% מהבעיות נפתרות על ידי הנקודה הספציפית הזאת אבל אחוז מאוד גבוה שילחץ עליה וישחרר יקבל פתרון קבוע או לאורך זמן.

כאבי גב תחתון - נקודת מבט של מטפל

כמטפל בהרבה מיקרים של כאבי גב תחתון כרוניים מצאתי נקודה ואולי אקרא לה סודית כי לא כולם משתמשים בה לשחרר בעיות גב תחתון כרוניות.

כאבי גב תחתון

ובכל פעם שאני מטפל בלקוחות שלי ועובד על אותה הנקודה אני מקבל תגובות של " אף אחד אף פעם לא עבד במקום הזה" או "פעם ראשונה שמישהו מתמקד בנקודה הזאת ולא איפה שכואב לי". ומה אני אגיד לכם  - זה עובד.

בזמן הלימודים שלי, למדתי על נקודות טריגר והגעתי בעצמי עם כאבי גב עצומים ללימודים ובמהלך הלמידה הנקודה הזאת העלימה לי את הכאבים בכלל.

הייתי בשוק מוחלט וחשבתי שלא אצליח להיפטר ממנה לעולם ואי הולך ללמד אתכם איך בקלות רבה על ידי לחיצה ומעט שחרור למקום לא יכאב לכם עוד הגב.

אז לפני שאספר לכם על הנקודה, אני רוצה שתבינו דבר אחד. ביום יום שלנו התנועה היחידה שאנחנו עושים חוץ מלשבת היא ללכת או לרוץ. הפעולה הזאת עובדת עם הרגל בתנועה של קדימה או אחורה עם השריר ברגל.

מה שנתפס לנו כמעט ב100% מהפעמים זהו שריר מפרק הירך. אין לנו ביום יום שום תנועה סיבובית לאגן או תנועה כל שהיא שמפעילה ומותחת את מפרק הירך.

הנקודה המיוחדת לשחרור כאבי גב תחתון היא בצד האגן בין החיבור של האגן לירך, יש מאין שקע או תעלה ששם מצטברות חומצות חלב נסתרות. רק על ידי לחיצה במקום תחושו את הרגישות ואת הגורם העיקרי לבעיות הגב תחתון שלכם.

מה הקשר לגב תחתון? יש שרירים המחברים את מפרק הירך והגב תחתון דרכם מתפצלים עצבים מעמוד השדרה דרך האגן לרגליים. לחיצות לשחרור הנקודה הזאת יפרקו את חומצות החלב ויתחיל תהליך שך פינוי על ידי העיסוי והזרמת הדם.

יש ללחוץ בלחיצה סיבובית מסביב למפרק הירך עד לתחושה שחרור ובכל פעם למתוח קצת ולהניע את האגן עד לשחרור ומתיחה מקסימלית. תחזרו על הנקודה כמה פעמים. שימו לב כי גם הצד השני יהיה זקוק לאותה תשומת לב ולטיפול נקודתי.

נסו את הנקודה המסתורית הזאת ושתפו אותי האם זה עזר לכם.

לייעוץ והכוונה חינם יש לצלצל אלי ל0523500276 או השאירו פרטים כאן באתר פריאב עיסויים

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן