כאבי גב

סובל בגלל כאבי גב? - כדאי שתחליף מקצוע

כאבי גב זו כנראה מילה כללית מדי לדי נשבר לי הגב או הגב הורג אותי ונדמה שזה לא הולך להעלם בקרוב. לכל אזור בגב שכואב לנו ישנה סיבה שגרמה לכאב. ואל דאגה תקבלו במאמר הזה גם פתרונות אפשריים.

אחת הסיבות השכיחות ביותר לכאבי הגב, היא אופן התנוחה שלך. אם זה בעבודה של 9 שעות ולפעמים יותר, לדוגמה בישיבה ממושכת ללא כל תנועה, הגב התחתון מתחיל לכאוב כי יש עליו עומס קבוע בחוליות התחתונות.

בעבודה שעומדים בה הרבה יתחילו כאבי רגליים וברכיים בגלל העומס הקבוע על המפרקים התחתונים. עבודות שהידיים מושטות קדימה כמו טבחים שמקפיצים מחבתות או אנשי הייטק שעל המקלדת כל הזמן, מכופפים את הכתפיים קדימה והשכמות נמתחות באופן שותף.

כאבי גב - כנראה תצטרכו לשנות את סוג העבודה שלכם

כנראה שעבדתם מאוד קשה כדי להגיע למשרה הזאת או לעסק הזה ולא תרצה להחליף אותה בגלל כמה כאבים, אבל אם תבינו שהתנוחה מקשה על הגוף, כעת תוכלו לקבל שככה זה לא יכול להימשך!

כאבי גב

הדבר הראשון שכדאי לעשות זה פעילות תנועתית לגוף ולהכיר את התרגילים שיעזרו להקל על הגב ולחלק את העומס באופן שבו לא יכאב.

הדבר השני, לנסות בכל כמה שעות לשנות את התנוחה ולנוח, לא חייבים להפסיק את העבודה אלא לעבוד בתנוחה אחרת. לדוגמה קופאית בסופר שיושבת רוב שעות העבודה שלה, כל כמה זמן לעבוד בעמידה.

או לצאת להפסקת מתיחות בכל פעם שהיא יוצאת לפיפי. ולהיות במודעות שזמן ארוך יוצר את העומס.

אז תנוחה קבועה לגוף בזמן העבודה הייתה אחת הסיבות השכיחות לכאבי גב, מה קורה איתנו לאחר שעות העבודה? הרוב המוחלט חוזר לאותה תנוחה כמו להיזרק על הספה בבית מול הנטפליקס. במקרה הזה לשנות ולהתמיד בשינוי התנוחה.

סיבה נוספת חוץ מכאבי גב בעקבות תנוחה קבועה של עבודה היא עומס נפשי וריגשי. לחץ בעבודה יכול להשפיע על כאבי בגב, השכמות ובעיקר הצוואר.

כפתרון ראשון אפשר להתבונן קודם מהו הגורם המלחיץ ולנסות לפתור אותו בעצמך או על ידי קבלת עזרה מקצועית. בכל אופן ככה לא להמשיך.

כל אלא פתרונות עצמיים שניתן להקפיד ולשנות אותם ואז גם כאבי הגב ישתנו ואף יטופלו כהלכה. במידת הצורך ניתן יהיה לפנות אלינו לקבלת עיסוי רפואי מקצועי כדי לטפל בבעיות הגב.

פריאב עיסויים מעסיקה את צוות המעסים המקצועי ביותר בארץ ויגיעו אליכם הביתה. לפרטים והזמנות צלצלו  או השאירו פרטים ונחזור אליכם.

בהצלחה.

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן