עיסוי בהריון

אחת הבעיות הגדולות ביותר לאישה בהריון זה המשקל הנוסף שהיא סוחבת, אבל לא רק. במהלך ההיריון גוף האישה עובר שינויים הורמונליים שהגוף עדיין לא רגיל אליהן ויוצרות בעיות וכאבים בלתי פוסקים.

נכון עלייך לוותר על ג'קוזי וסאונה כדי לא לחמם יתר על המידה את הגוף, דבר העלול לסכן את העובר. טיפול מותאם לכאב שלך יעזור לפתור את הבעיה.

הטיפול לנשים בהריון  

לא הרבה יודעות אבל עיסוי לנשים הרות נעשה בכלל בשכיבה על הצד, שמניחים כרית לראש ובין הרגליים לתמיכה ונוחות. העיסוי הוא עדין ומלטף שמזרים את הדם בגוף, מאפשר טיפול עצמי ללא חימום מוגבר.

התנועות עדינות יותר, ללא מתיחות או הפתעה לגוף. התמדה בטיפולים לעזרה בכאבים יכולה להיות מועילה מאוד עבורך ומומלץ לעשות אחת לשבוע טיפול.

לזירוז לידה ניתן לקבל טיפול ברפלקסולוגיה על ידי מטפלת מוסמכת. את העיסוי ניתן לקבל החל מהשליש השני של תקופה ההריון, לאחר שבוע 14, כדי לא להפריע להתפתחות העובר.

הסמכה חשובה!

לא כל מטפלת מוסמכת לטפל באישה בהריון, נדרשת הכשרה מתאימה עם דגשים איך לא לפגוע בעובר ובמטופלת. ישנם נקודות ברפלקסולוגיה שאסור לגעת כלל כמו אזור הרחם שמתאים רק לסיום החודש התשיעי.

מודאגת וכואב לך?  

המטפלות של פריאב עיסויים עם הסמכה מותאמת לנשים הרות, וניתן להזמין טיפול עד הבית. להזמנת עיסוי צלצלי עכשיו והמטפלת בדרך אלייך.

מגוון לקוחות מרוצים

"עשיתי הרבה מסאז'ים בחיים וזה המסאז' By far הכי טוב שקיבלתי Ever. זו מתנה שקיבלתי ליום ההולדת ואמרתי לו היום נולדתי מחדש, אז הרבה בזכות סמי".
אבישי זיו
"סמי הכבאי, מכבה כל כאב בגוף. מומלץ לכולם לכל מי שרוצה ככה להרגיע את הגוף שלו וגם לשחרר כל מיני כאבים ".
אורן בר ניב
"ידעת לשחרר לי את הנקודות שכאבו לי בגוף. המגע שלך הוא מגע מדויק".
איריס
"למען האמת אני רוצה תמיד מטפלות, לא אוהב שגבר נוגע בי וזהו התמכרתי אליך, אין לי מילים אחרות".
אלון שדות
"אני עברתי שבועיים של כאב מאוד גדול בגב, הזמנתי את סמי וקיבלתי טיפול VIP, תודה רבה סמי".
אלחנן פרידמן
הקודם
הבא

הזמינו עיסוי בהריון