צליפת שוט לאחר תאונה

צליפת שוט לאחר תאונה

משתתף בצערך, לעבור תאונה זה אחד הרגעים הקשים ביותר לגוף וגם לנפש. אי אפשר לתאר את אפקט הפתאומיות. ברגע אחד אתה בשגרה ורגע אחר אתה אחרי הלם מוחלט ואחרי כמה ימים מתחילים הכאבים והמחשבות. עצור רגע, תנשום – לנו באתר פריאב עיסויים יש איך לעזור לך.

דבר ראשון, אם תבין קצת מה קרה לך בדיוק תבין שלא בהכרח תסבול כל החיים. לכן ביקשתי שתנשום כדי להמשיך את חייך. הבקשה להמשיך הלאה לא בדיוק תעזור לך אלא רק אם תמשיך לטפל בעצמך תוכל להמשיך הלאה. הטיפול צריך להיות נפשי וגופני.

צליפת שוט לאחר תאונה - חשוב שנדבר על זה

לא כאיש מקצוע אני ממליץ לך לדבר ולשתף את ההרגשה על מנת שתוכל לפרוק רגשות החוצה, מותר לבכות לצעוק ולקלל וכל זה כדי לא לשמור הכל בבטן ולאכול את עצמך בשכנועים שהכל טוב. אז אחרי שהחלטת לדאוג לנפש אכתוב לך כאן בהמשך הכתבה מה ניתן לעשות כדי להפסיק את הכאב גופנית.

צליפת שוט לאחר תאונה

המונח צליפת שוט נקרא כך בגלל מהירות השוט בזמן הצליפה וגורם ההפתעה על עוצמת המכה באנרגיה מתחזקת. הגוף קיבל הפתעה וחייב להתגונן במהרה.

מנגנון ההגנה של הגוף מתוכנן להתכווץ ומיד בזמן הפתעה, פגיעה וחבלה ובעצם מקריש על ידי חומצות חלב את פנים השריר ועוצר את התנועה. לכן בכל תזוזה אפילו קטנה תחוש כאב עמוק.

תהליך הטיפול לא קצר אבל הכרחי. בזמן העיסוי הרפואי, המטפל יתמקד בלהאריך את המרווח בין חוליות הצוואר למתוח את השרירים ולפנות את חומצות החלב כך שהתנועה תחזור לקדמותה עם שיפור נוסף.

מומלץ לערוך סדרה של טיפולים עד לתחושת הקלה ולאחר מכן לשמור על תחזוקה עד שהגוף יתרגל להישאר במצב משוחרר ללא כאבים.

אני לא הולך לפרט על תהליך הטיפול נשאיר את זה למקצוענים, רק מה שחשוב לדעת שהטיפול עובד. תמצא מישהו שיש לו תוצאות טובות עם אנשים שחוו צליפת שוט והטיפול הצליח להם.

כמובן אני ממליץ לך לצלצל אלי , לקבל יעוץ חינם איך ניתן להקל גם בצורה עצמאית על הכאב או לעזרה ממשית לטיפול. הפרטים כאן.. צלצל!

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן