המערכת החיסונית

איך משפיעה המערכת החיסונית על הכאב בגוף

כל הזמן אנחנו שומעים מערכת חיסונית, מערכת חיסונית. מה בעצם קורה ואיך משפיעה המערכת החיסונית כשיש כאב, מהו התהליך...

כשיש ידע – ניתן להגיע לפתרון יעיל ומהיר יותר. אז דבר ראשון מהי מערכת החיסונית?

כדי שיהיה קל וברור נדלג על כל מה שלא רלוונטי לנו. מה שחשוב כרגע זה שיש כדוריות דם לבנות שעוברות דרך השרירים שהן מאין משמר על כל חידק או וירוס שמאיים לפגוע בגוף וגם על בעיות כמו דלקות שברים וקרעים. זו מערכת הגנתית ששומרת שדברים יהיו כמו שנועדו להן.

השפעת המערכת החיסונית על הגוף - איך זה עובד

בתהליך של תפיסת שריר כתוצאה מעומס, לחץ, תנועה לא נכונה וכדומה, מופרש חומר שכולם מכירים אותו כחומצת חלב, הגורם לשריר להתכווץ מידית ועוצר את פעילות השריר שחס וחלילה לא יגרם נזק.

המערכת החיסונית

ואז מתחיל תהליך של שיקום האזור, הדם מגיע למקום הבעייתי, מחמם וממיס אותו ומתחיל פירוק ופינוי של חומצות החלב דרך השתן, צואה או הזיעה.

ככה פשוט, אבל לפעמים לא הכל עובד כמו שצריך וצריך לעזור למערכת החיסונית להתחזק. ניתן לחזק עם תוספים, תזונה מותאמת או הימנעות מפגיעה ופציעות.

העזרה שלנו כמטפלים בעיסוי רפואי, הוא היכולת לזרז את התהליך, כלומר להזרים המון דם שיטפל המקום הכואב, לעזור להמיס ולהפוך לנוזל את חומצת החלב ולהוביל החוצה את מה שנשאר. לאחר מכן למתוח את השריר ולהחזירו ל "איך שהיה ויותר."

פריאב עיסויים, נותנת שירות עזרה בעיסוי רפואי עד הבית גם באזור מגוריך, אם אתה צריך עזרה – פשוט תיצרו איתנו קשר ואנחנו ניתן שירות לכל מי שצריך עזרה. די לסבול.

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן