פציעות ספורט

פציעות ספורט - זה יכול לקרות לכל אחד

הרבה מחקרים מראים לנו שככל שאתה משתמש יותר בפעילות גופנית, יכולה להיגרם לך פציעה כלשהי מעומס על השריר או העצם ופציעות אלו הן בעצם פציעות ספורט.

המושג פציעת ספורט מתייחס לשיבוש מהמצב הנורמלי שלפני הפעילות כמו שבר, נקע, פריקה של הכתף, דלקת, קרע בגיד ואחרים, כל אלה הם בעיות שחוזרות בגלל העומס על הגוף וכידוע שספורטאים מנסים להגיע עד קצה היכולת ועוד קצת...

האם צריך להיות ספורטאי כדי לטפל בפציעות ספורט?

לא רק ספורטאים נפצעים גם הולכי רגל, רוכבי קורקינט נפצעים ובפציעת ספורט – הכוונה היא לפציעה גופנית כתוצאה מפעילות כלשהי.

הפציעה היא תגובה רגשית של חוסר ריכוז ותגובה מהירה של התגוננות של הגוף במקרה של אי שליטה רגשית, כלומר, המצב המנטלי הוא שיקבע אם הספורטאי יפצע או לא.. 

אם כבר נפצעת והסיבה לא משנה כבר, איך תוכל לטפל בעצמך?

פציעות ספורט

לפני כל פעילות ספורטיבית יש הכנה של חימום ומתיחות השרירים כדי לרכך את העומס על השרירים. גם למי שלא עוסק בספורט יש פתרון והשיטה היא די דומה בין ספורטאי מקצועי לאחד שהתחיל אתמול ללכת ונקע את הרגל.

הטיפול הראשוני הוא לאבחן את הבעיה, אם הצלחת להבין לבד מה קרה, אתה במצב התחלתי טוב אם לא? מומלץ להתייעץ עם מומחה. לאחר מכן יש כמה שיטות לעזרה ראשונה כמו קרח ולא ישירות על העור כדי להימנע מכוויית קור.

לאחר מכן צריך לקבע את האזור הכואב. וזהו , כדי לא להחמיר את הבעיה צריך מנוחה ולתת לגוף לעשות את שלו...אחרי שהגוף נרגע מעט לפנות לעזרה מקצועית כדי לקבל את הטיפול המתאים.

האם אתה סובל מפציעה שמפריעה לך ואתה מעוניי לקבל טיפול מתאים?

נשמח שתיצור קשר ואנחנו באתר פריאב עיסויים נדאג לכל הצרכים שלך!

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן