כאבי גב עליון

כאבי שכמות בגלל מנח צוואר

אז ככה, העולם מתקדם והפכנו להיות מאוד טכנולוגים. בגלל שיש לנו טלפונים, מחשבים והראש שלנו כל הזמן מוטה כלפי מטה, זה גורם לנו לכאבים בשכמות ואפילו בצוואר. לא רק הטכנולוגיה אלא גם עבודות בעלי אופי של עבודה עם ידיים מושטות קדימה שיוצרות עומס על השכמות. כמו לדוגמה טבח שחותך את הסלט או מקפיץ מחבתות. בכל זאת, אי אפשר להפסיק לעבוד על מחשב או בטלפון או בכל מקצוע אחר שאנחנו עובדים בו שהראש נוטה כלפי מטה. אבל בהחלט יש מה לעשות.

למה זה קורה?

יש מלא שרירים מכל הכיוונים מסביב שנשמור על הראש עומד ישר שלא ייפול, כמו מאין גשר מיתרים כזה כל אחד מושך קצת. הראש שלנו שוקל בממוצע שש וחצי קילו. שהוא מוטה כלפי מטה נוצר לחץ מאחורה על כל השכמות. ואז נבנה שריר חזק שצריך למשוך את הראש חזרה אחורה,  כדי ליישר את הראש ולהתכווץ כל הזמן הפוך ולכן יש לנו בעיות בשכמות. זה כאבים בלתי פוסקים בגלל מתיחה ממושכת לשכמות.

יש כל מיני פתרונות איך לשבת מול מחשב בצורה מותאמת ומקלה על הצוואר, או איך להחזיק את הטלפון נכון ולהקפיד שהראש יהיה ישר. אז ברגע שמשנים את מנח הראש, הלחץ יורד.

כאבים בתקופת החורף

אז מה בעצם עושים?

דבר ראשון זה להבין למה זה קורה ואז אנחנו יכולים לפעול. ,התבוננו וראינו שהראש שלנו נמצא כלפי מטה במשך שעות ארוכות או לעיתים קרובות? אז עלינו להקפיד להחזיר אותו הרבה ולמתוח אפילו אחורה יותר כדי לאזן את זה.

מומלץ לטפל בזה כדי שזה לא יחמיר זה טיפול בעיסוי מקצועי ניתן לצלצל אלינו ואני אשלח לכם אחד מהצוות שלנו לעיסוי עד הבית. אפשר להשאיר פרטים או לצלצל לנייד 052-3500276

 

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן