האם צריך להחליף את המזרון כשיש כאבי גב

חושבים להחליף מזרון בגלל כאבי הגב?

בכתבה תקבלו טיפים למה יש כאבי גב ואיך להתאים מזרון וכרית.

אתם מכירים את זה שכואב לכם הגב ושואלים האם המזרון לא טוב או הכרית לא נוחה? האם יש בעיה עם המיטה? מה שבעצם קורה פשוט ההתאמה של הגוף שלך, וצורת השינה שלך לא נכונה. ואני אסביר. בזמן השינה הגוף שלנו צריך להיות בצורה כזו שעמוד השדרה יהיה ישר, שלא יהיה עומס על החוליות ולכן אנחנו נצטרך לבחור מזרון בצורה כזו שלא יעקם לנו את עמוד השידרה.

איך בוחרים מזרון?

דבר מומלץ ביותר זה לבחון איך אתם ישנים ולהתאים פשוט את המזרון לפי מנח הגוף שלכם. אנשים כבדים ישקעו לתוך המזרון ואז הגוף יתעקם, לכן מומלץ לאנשים כבדים יותר לחפש מזרון קצת יותר קשיח. או אם הם אוהבים רכות, לא לישון בצורה תקועה כל הלילה ולשמור על גמישות. למי שמסתובב מצד לצד אין כל כך בעיה, אבל מי שנשאר תקוע באותה צורה למשך 6 עד 8 שעות בלילה, יכולות להיווצר בעיות.

מה קורה בפועל, שרירים מתחילים להתרגל לצורה העקומה ונמתחים. כל מה שצריך לעשות זה להקפיד על תרגילים אחרי השינה. אפשר לשלוח לכם תרגיל של דקה בערך, ובכל בוקר לעשות ואתם תרגישו נפלא.

עיסוי

איך לבחור כרית?

הכרית אמורה לשמור לנו על הצוואר ישר ולאורך עמוד השדרה כולו.  אם אנחנו ישנים על הצד, הכרית צריכה להיות כגודל המרווח שבין הכתף לראש. אם אנחנו רגילים לישון עם יד מתחת לכרית אז מספיקה גם כרית דקה. אם אנחנו ישנים על הגב עדיף לישון בלי כרית, אם אנחנו ישנים על הבטן, אז הראש מופנה לצדדים ואז יש לחץ על חוליות ועדיף לישון ללא כרית ולהחליף צדדים במהלך השינה.

סוגי מיטות

לגבי מיטות שהראש או הרגליים עולים, מתכווננים והגובה משתנה, אין כל כך בעיה לישון בצורות הללו. אבל חשוב לדעת שפחות מומלץ כי אנחנו אמורים לתת לגוף שלנו לנוח ולהיות רפויים. בזמן שינה בצורה לא מאוזנת, ישנה מתיחה לשרירים. הכי מומלץ להישאר בצורה ישרה לתת לגוף להרפות ואז בבוקר אנחנו קמים ולא כואב.

לסיכום כל מה שצריך לעשות זה לדאוג לעמוד השדרה להיות ישר ולשים לב לגבהים. יש לנו הרגלי שינה שונים ולכן נצטרך לעשות קצת מתיחות בוקר כדי להרגיש טוב יותר. אני מזמין אתכם לצלצל להתייעץ ולהתאים פיתרון טוב והדרכה איך למצוא מזרון מותאם על-פי סוג הכאב שלכם.

אנחנו לא מוכרים מזרונים!

אגב אם אתם כבר סובלים מכאבים יש לנו צוות המעסים המקצועיים ביותר בארץ ניתן להזמין שירות מקצועי ממוקד עד הבית בהצלחה חברים.

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן