כאבים בתקופת החורף

"הכן גופך לחורף" - סיבות ופתרונות לכאבים בתקופת החורף

כולנו מכירים את זה שצריך להכין את הרכב לחורף והסיבה היא בעיקר בטיחות, אבל מה בקשר לגוף שלנו? רוב העבודה הקשה שלנו המעסים היא בעיקר בחורף, המון אנשים נתפסים או חווים כאבים חזקים בטמפרטורה קרה ויש לזה כמה סיבות.

סיבה ראשונה, בקור כלי הדם והשרירים מתכווצים וגורמים ללחץ השריר על העצב. למי שסובל מבלטים בדיסקים או פריצות דיסק, זו הבעיה הקשה ביותר - שינוי טמפרטורה. התכווצות השרירים גורמת לכאבים חזקים ולתקיעויות של הגוף. בכך אנחנו מוגבלים וניזוקים גם על ידי הכאב וגם תפקוד לקוי והפסד של ימי עבודה לדוגמה.

כאבים בתקופת החורף

סיבה נוספת, חוסר תנועה או כל פעילות. במצב שאנחנו מחכים מתחת לפוך בבית ולא יוצאים או זזים כמעט בכלל הגוף מאבד את גמישותו ומצטברים חומצות חלב בשרירים שמקבעים את התנועה. במצב הזה חוסר תנועתיות גורם לכאב כשמנסים להזיז את השרירים. לדוגמה במרתון של נטפליקס, שחוץ מתזוזה למקרר והאצבע על השלט בהפעלה הראשונית, כי היום זה כבר עובר לבד, לא באמת זזים בחורף. אם כבר יוצאים החוצה, כובד הבגדים ואי הנוחות איתם מגבילים אותנו מתנועה ארוכת טווח ואנחנו עושים תנועות קטנות יותר. כל זה גורם לכיווץ וחוסר תנועה ואז גם לכאבים.

אז מה אפשר לעשות?

מניעה תעזור מאוד, להישאר בתנועה ולחמם את השרירים. פעילות גופנית תדאג ל2 הסיבות להיפתר. ממש לשים את תשומת הלב על תנועה גם שאין כל כך חשק. ואם כבר התעצלתם? ניתן להזמין עיסוי מקצועי עד הבית לשחרר ולמתוח אתכם.

אנחנו בפריאב עיסויים נגיע אליכם מבלי שתצטרכו לצאת מהבית לטיפול מקצועי שיעזור לטפל בכאב. השאירו פרטים או צלצלו עכשיו, נשמח לעזור.

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן