אדם עם בעיה

צריך לטפל באדם שיש לו בעיה

על פי ההיסטוריה קרו המון מקרים של בעיות סכסוכים או קשיים לאדם מול עצמו ואחרים. הדבר הראשון שניסו לעשות הוא לטפל בקושי או בבעיה עצמה.

במקרה שלנו כאב כלשהו שמפריע או נמצא שם כבר תקופה ועדיין אין לנו פתרון עבורו מהווה מטרד ומפריע בחיינו. ישנם מקרים של התעלמות מהקושי או חוסר תשומת לב על מנת לנסות ולפתור את הבעיה וזאת מחוסר כלים והעדר פתרונות מתאימים.

נגיע לעיקר ואספר לכם שבמהלך השנים, כמטפל רפואי באלפי מטופלים בכאב, הבעיה אף פעם אינה במקום הכואב. תמיד יש משהו נוסף שמפריע, שהוא הגורם לכאב בעצם ישנה בעיה אחרת שגורמת לתגובה של כאב.

חוסר תנועה

ניקח לדוגמה איש הייטק שעובד כל היום במשרד יושב שעות. למי שעוקב אחרי הכתבות והפוסטים שלי , בוודאי יבין שחוסר תנועה יגרום לתקיעות והגבלת התנועה בגוף וכנראה שאותו עובד הייטק יחוש כאבי גב ולרוב גם כאבי צוואר ושכמות בגלל ישבה מול מחשב.

הבעיה של חוסר התנועה מובן אבל יש עוד משהו אחד וחשוב, הגורם לו לכווץ את הגב ולא רק בגלל הישיבה. הדבר הזה שגורם לו לדאוג כל הזמן לעמוד ביעדים שלו, להפסיק את כל משימות הלחץ שמקבל על בסיס קבוע.

אותה סיבה במקרה הזה היא הלחץ, ישנו לחץ של כל הזמן להיות יעיל ומועיל לחברה, הפחד שכל יום קם עובד צעיר יותר ומוכשר יותר מדאיגה את אותו עוד הייטק. המתח הוא הגורם לכיווץ מספר אחד אצל הרבה אנשים.

דוגמה נוספת, את עומדת להתחתן , את רוצה שהכל יהיה מושלם, פתאום מקבלת ריקושטים של משהו לא סגור כמו שרצית או לא בדיוק מה שביקשת יש גורם של מתח עם הפרפקציוניזם הזה.

מכאן שכל אדם מופעל מרעיון אחר שהכניס לראשו. לגוף יש מנגנון הגנה משלו – מה שהוא רואה כדאגה או קו אדום ישר מכווץ כדי לעצור כל פעילות כדי "למנוע סכנה".

לטפל באדם שיש לו בעיה ולא בבעיה של האדם.

אדם עם בעיה

מה בעצם זה אומר?

לכל אדם יש בעיות וקשיים, כדי לטפל בו בצורה הטובה ביותר צריך לשאול שאלות ולהקשיב לסיבות. עצם הפריקה והשיתוף כבר מעלות את תחושת הרוגע כשאתה פורק לחץ.

הדבר הבא תשתפו את המטפל שלכם במה בעצם מפריע, הסיכוי לפתרון יכול לעלות גם בעזרתו וגם  על ידי התבוננות שלכם. לא סתם הטיפול נקרא גוף ונפש. תאפשרו, תתמסרו, תתעוררו אתם בטיפול לנפש שלכם. הכאב ירד וגם יעלם כשתעלם הצרה.

אז לא סתם שנשארת עד סוף הכתבה, אני יודע שזה מעניין את רוב האנשים, כל לקוחותי משתפים ומגיעים לתוצאות טובות יותר בגלל העובדה שאני אישית מדבר בטיפולים ולא עלי או סיפורי סרק אלא על הבעיות האמיתיות שגורמות לכאב לבסוף להפסיק. מוזמנים לנסות ולהעזר בי או בצוות המקצועי של פריאב עיסויים.

רק בריאות!

המספר פה למטה, נשמח שתיצרו איתנו קשר.

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן