עמדות עיסוי במשרדים – לא רק לחברות הייטק

העובדים שלך עובדים קשה מדי ואתה רוצה לשפר את ההרגשה במשרד ולתת תחושה שגם לך אכפת מהצוות שלך? הם עשו עבודה טובה החודש, היו חזקים בשיווק, במכירות ובתפוקה ואתה רוצה להגיד להם תודה?

לא רק בהייטק, היום לכל חברה יש את האפשרות לתת פינוק לעובדים בהקמת עמדות עיסוי במשרדים והתגובות מדהימות. מה שמיוחד בעיסויים זה שכולם אוהבים וכולם צריכים אותו, לדוגמה: יש לי חברה טובה עם בית ספר למוסיקה, שבזכות העבודה המעולה שלה להביא מורים טובים ומוכשרים, נשארים אצלה המון תלמידים ואפילו מביאים חברים ללמוד גם. על העבודה המעולה שלהם היא אחת לכמה חודשים עושה ערב צוות עם פינוקי אוכל וכמובן עמדת עיסויים בבית הספר. התגובות והחוויה שיגעון ואף אחד מהמורים לא רוצה לפספס את הערב הזה. אני זוכר את הפעם הראשונה שחשבו שעבדו עליהם כי מה הקשר "אנו לא בהיי-טק?"

אומנם כולנו מכירים את החברות הגדולות בעלי התקציבים הגדולים ואיך שהם יכולים לאפשר את ההוצאה הזאת. עובדים כל היום על המחשב, שעות על גבי שעות עיסויים זה בדיוק מה שהם צריכים עכשיו. תופתעו לגלות שזה רק משדר יוקרה והמחיר שונה מהמציאות. ישנם מחירים מיוחדים לעסקים וכדאי לנסות ולברר.

מחקרים רבים מוכיחים כי הענקת פרסים או מתנות לעובדים, מביאים תוצאות גבוהות מהממוצע ומסייעים בהתקדמות החברה. דבר נוסף שמייחד את ההפעלה הזאת, שהיא לא גוזלת המון זמן ומעניקה המון ערך. בטיפולים משרד מטפלים כ 15 דקות לכל עובד והוא חוזר ישר לעבודה מלא מרץ, איך הוא יכול עכשיו לתת פחות מ 200% אחרי פינוק כזה?

מהניסיון שלנו בפריאב עיסויים ועבודה מול חברות קטנות וגדולות, אנו מציעים חבילות עיסוי במשרדים על מנת לסייע לחברות בגיבוש ואמירת תודה לצוות. לקבלת הצעת מחיר עבור עמדת עיסוי המותאמת אישית לכמות האנשים, מוזמנים לצלצל אלינו או להשאיר פרטים ונחזור במהרה.

 

 

 

 

 

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן