איך לנשום נכון ולהרגיע את הגוף

איך לנשום נכון ולהרגיע את הגוף

היי מה העניינים, היום אני אלמד איך לנשום נכון שזה מאוד חשוב, בטח אתם יודעים. אז בעצם נשימה טובה היא נשימה שאתה מכניס הרבה אוויר מהאף ומוציא מהפה.

למה מכניס מהאף, כי לאף יש לו סינון של כל החמצן שנכנס. הוא בעצם מכניס חמצן נקי ועובר תהליך סינון עם השערות שיש בתוך האף. והוצאה של אוויר כדי לפלוט הרבה יותר כמות של פחמן דו חמצני. דרך האף נכנס קצת אוויר ודרך הפה יוצא הרבה אוויר.

אז ככה אנחנו פולטים את הפחמן הדו חמצני דרך הפה. עכשיו שאנחנו לוקחים נשימה דרך האף אז אנחנו מנפחים את הבטן. מנפחים בעצם את הריאות ככה שיכנס בעצם כמה שיותר אוויר.

שאנחנו מוציאים את האוויר אנחנו בעצם סוחטים את הסרעפת ומשחררים את כל הפחמן הדו חמצני החוצה.

למה בעצם חשוב לנשום נכון?

דבר ראשון גם אם אתה לא נושם נכון אתה עדיין חי, הכוונה היא לנשימה יעילה יותר. ברגע שנשמת בצורה יעילה יותר הגעת למקסימום הישגים בכל מני תחומים כמו למשל למי שיש התקף חרדה.

איך לנשום נכון ולהרגיע את הגוף

תהליך של נשימה איטית תוריד את דופק הלב ותיתן תחושת רגיעה שהכל בסדר. קצב איטי גורם להכניס יותר חמצן נקי לגוף ובכך משחרר את המוח ומרגיע אותנו. אותו הדבר כשיש לך לחץ בעבודה או בבית, נשימה יעילה בצורה שלימדתי תהווה פתרון יעיל להרגעה.

שמירה על ניפוח הריאות בצורה מקסימלית, תשמר את כל מערכת הנשימה והאיברים הקשורים לה ואפילו תמנע כאבים בשכמות שנמצאות מעל הריאות. בכל אזור בגוף שכואב ישנה הקרנה ממשית לאיבר הפנימי שנמצא תחתיה כמו לחץ בחזה עם בעיות לב, לדוגמה.

דבר נוסף, נשימה הוא סימן לחיים, ברגע שיש לך קשיי נשימה כל שאתה חושב הוא על בעיות רפואיות וסוף לחייך. ברגע שהכל משוחרר אתה גם מרגיש בשיא ובריא.

בקיצור, תתאמנו על הנשימה ככה כמו שלימדתי. להכניס אוויר מהאף ולנפח את הסרעפת ולהוציא אוויר מהפה ולסחוט את הסרעפת.

שיהיה בהצלחה!

פריאב עיסויים , היא חברה למתן עיסוי וטיפול מקצועי עד בית הלקוח ויש בידינו המון טיפים שימושיים ועזרה נוספים. מוזמנים להתייעץ חינם בטלפון 0523500276

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן