כל כמה זמן מומלץ לעשות עיסוי?

רבים מלקוחותינו מתעניינים בשאלה, באיזה תדירות מומלץ לעשות עיסוי. המחשבה הראשונה שעולה היא האם עיסוי בתדירות גבוהה עושה נזק או מועיל. סביבנו יש לא מעט אנשים שמקבלים עיסוי ולכן ראשית כדי לתת טיפול כלשהו בכל תחום צריך להבין את הסיבה למה בכלל צריך טיפול. כל אחד מונע ממשהו אחר. האם זה למטרת הנאה או למטרת טיפול בבעיה. האם זה כל יום, יומיים, שבוע, חודש או כל רעיון אחר, יקבע על ידי הצורך של המטופל.

בעיסוי של הנאה המטופל ירגיש לבד, מתי ובאיזה תדירות ולכן אין המלצה כל כמה זמן לעשות עיסוי אלא על פי תחושותיו. אך עיסוי למטרת הנאה מתחלק לכמה חלקים כמו למה המטופל מרגיש צורך להנאה, על איזה צורך זה עונה לו. יכול להיות מרגיע, יכול להיות זו מתנה שרכשו עבורו או אהבה לתחושת המגע על הגוף המורידה את הלחץ וכו'. במקרה שהצורך בעל דחיפות גדולה עבורו יצטרך לקבוע בעצמו את התדירות בה הוא רוצה להרגיש משוחרר מלחצים.

בעיסוי לכאבים, פה כבר ההחלטה לתדירות היא של המטפל, ויקבע על פי רמת הנחיצות של המטופל. כלומר, אם יש איזה בעיה דחופה לטיפול, המטפל ימליץ תמיד לפתור את זה מידית. ישנם טיפולים של פעם או פעמיים בשבוע ויש טיפולים של כל יום לעשות משהו, שהמשהו הוא עיסוי או פעילות, מתיחות, מנוחה או כל דבר אחר בו המטפל ימליץ כדי לפתור את הבעיה. בטיפול רפואי עבור בעיה כלשהי כמו כאב יש צורך להיפתר מידית והתדירות תהיה בהתאם לגוף של כל אחד והתגובה של גוף. כל אדם יגיב אחרת לטיפולים וההמלצה להגדיל את מספר הפעמים לטיפול תהיה על פי ההתקדמות של המטופל.

על השאלה כל כמה זמן מומלץ לעשות עיסוי, ניתן להסביר שבגדול זה תלוי בבעיה ובמטרה של הטיפול. אם אתה בלחץ - לכמה ימים העיסוי מוריד לך את התחושה עד שהלחץ חוזר. אם השריר נתפס - איך הגוף יגיב בניסיון לשחרר אותו. הטיפול יותאם אישית לכל בעיה על פי ניסיון של המטפל שמכיר את התהליך ומבין מה נדרש.

על השאלה אם טיפול בתדירות גבוהה או האם ניתן לקבל עיסוי כל יום אפשר לענות בקלות אם מבינים את מה שעובר על הגוף בזמן העיסוי. במהלכו של טיפול המטפל מזרים את הדם בגוף מאזן את לחץ הדם וגורם לתחושה טובה, בנוסף גם מפנה רעלים וחומצות חלב מהגוף, מזרים יותר חמצן למוח נותן יותר תנועה ופעילות לשרירים נוקשים... מכאן ניתן להבין שטיפול הוא רק תהליך של דברים המסייעים לגוף. האם אתה רוצה לסייע לגוף להרגיש יותר טוב – הבחירה שלך!

לבעיות שונות שטיפול כל יום פחות מתאים, נוכל לסייע בשיטות שונות העובדות ברבדים שונים ואני אסביר. עיסוי ישירות על המקום הכואב צריך גם זמן להירגע לכמה ימים, אך טיפול רפלקסולוגיה דרך כפות הרגליים, הוא עבודה על מערכת העצבים ואינה קשורה לשריר בצורה החיצונית שלו. טיפול בנקודות בראש על ידי לחיצה מורידות את הלחץ והמתח מבלי לגעת בשרירים. בשיטות של טיפול מרחוק כמו הילינג או רייקי אין מגע כלל. בטיפולים פיזיותרפיה מומלץ מיד להיות בפעילות כדי להזיז את השרירים.

לכן אנו בפריאב עיסויים, ממליצים לך לצלצל כדי להתייעץ בחינם, ולהתאים לך טיפול או פתרון עבור הבעיה. צוות המעסים המומחים שלנו יסייע לך להרגיש שוב טוב. מוזמנים להשאיר פרטים למטה.

בריאות וחיים טובים לכולנו, אמן.

 

 

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן