מחלות הגורמות לכאבים כרוניים

מכירים את המשפט המציג אינו רופא? או את המשפט הכתבה אינה מחליפה עצת רופא או כל מומחה אחר?

מעולה, גם כאן אני אכתוב לכם אך ורק את הדעה שלי. כשיש לכם מחלה כרונית וכואב לכם, אתם יכולים לבחור אם לקבל טיפולים או לא לקבל. מניסיוני עם מטופלים בעלי מחלות כרוניות אכתוב לכם כאן קצת את מה שאני יודע. אני אחלק לכם את זה למחלות מחלות שריריות ומחלות עצביות.

מחלות שריריות:

ישנם מחלות שריריות בהן הגוף תוקף את עצמו ומשדר לגוף שיש צורך להתגונן. מה שקורה כאן זה שריר שמתכווץ ולוחץ על העצב וברוב המקרים ניתן למצוא רגעים של שקט. בעזרת טיפול מקצועי ניתן להרפות את השרירים ולשחרר את הכאב. במקרים כאלה כל שניתן לעשות זה עיסוי רפואי ואפשר להימנע מכיוון של תרופות.

מסאז'

מחלות עצביות:

במחלות עצביות, הבעיה העיקרית זהו עצב פגום שמתריע למוח שיש בעיה וגורם לכאב חד ובאופן תדיר. הוא גורם לגוף להרגיש מותקף ולכווץ את השריר על העצב הפגום ובכך נוצר הכאב.  במקרים של בעיה עצבית הבעיה קצת יותר מסובכת כל מגע כל תנועה מגבירה את התחושה ואת הכאב העצבי. ירגיש החולה את הכאב בצורה תמידית והפתרון הרפואי לכך הוא תרופות לשיכוך כאבים ופשוט ללמוד לחיות עם זה.

מחקרים רבים אמרו שיש קשר בין המצב הנפשי והכאב שלנו. ההמלצה שלנו היא  לדאוג לנשום נכון, להרפות ולכן אנחנו צריכים להתבונן מה מרגיע אותנו, מה עושה לנו טוב ובאיזה פעולות אנחנו לא חשים בכאב ולפעול כך.

לדוגמה יש לי לקוחה שיש לה עסק לבדיקת תקינות בית לפני או אחרי בנייה, שכל כולה אוהבת אתרי בנייה וזה מה שמרגיע אותה. יש לה מחלה שנקראת CRPS - קרע בעצב, והיא  כל הזמן חשה בכאב, אפילו בזמן המקלחת שהמים זורמים. אבל ברגע שהיא נמצאת במקום שהיא אוהבת, שמרגישה שם רגועה, ישנם רגעים של שקט מהכאבים. גם העיסוי עוזר לה, היא מטופלת אצלי בערך כשנה מיום שכתבתי את הכתבה, שזה מספיק לה לפחות לשלושה ארבעה ימים של שקט. זה לא המצב של כל אחד מכם אבל באמת אפשר לנסות ולעזור עם מטפל ממש מקצועי ומוסמך.

לסיכום למרות שלא נראה כאילו יש פיתרון, רגעים של שקט הם אכן פתרון עבור מחלות אלה. יש לדאוג לתחזוקה ולשחרור השריר, יש לדאוג להרגעה של הגוף ולהימנע כמה שאשר מנטילת תרופות.

אני מזמין אתכם לצלצל אלי לייעוץ חינם, או להזמנה של מטפל\ת רפואי לביתכם ולחוש תחושה שתעזור לכם לעבור עוד יום.

 

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן