המדריך המלא איך לבחור עמדות עיסוי למסיבת רווקות?

אחת הבעיות הגדולות ביותר שיש לך בארגון מסיבת רווקות היא שהכל כנראה נפל רק עלייך והכל חייב להיות מושלם!

בדרך כלל, זו את שאחראית על הכל, את שיודעת לשלוט בפרטים הקטנים ואת זו שכולן סומכות עליה.

ובגלל שזה לרוב נכון את לא רוצה לאכזב את הבנות ורוצה לתת להן את פעילות המתאימה ביותר למסיבה.

מה קורה שאת זו שמתחתנת? מי מארגנת את המסיבה?

אז בטח כבר בחרת לך את המקום ויש לך רשימת מוזמנות למסיבה וכנראה שכבר דאגת לאוכל, למוזיקה וצריך עכשיו את הפעילות הזאת והדבק הזה שיחבר את הכל יחד לכיף גדול שיהיה קשה לשכוח.

אז בפריאב עיסויים דאגנו לך למדריך איך לבחור את עמדות העיסוי המושלמות למסיבה שלך?

  1. הדבר הראשון שצריך לבחור - הוא חברה שיש לה שירות במקום שבחרת שהמסיבה תהיה, כדי לא לבזבז זמן נוסף על בדיקת מטפלים פרטיים בעצמך ויתבזבז זמן יקר.
  2. בחירת חברה שמעסיקה כמה מטפלים נותנת יתרון של תיאום והגעה של המעסות יחד ובתיאום מלא אחת עם השנייה.
  3. בחירה בשירות של חברה, יכולה למנוע בעיות של הברזות ומציאה של מחליפה מהירה במקרה הצורך כדי שלא תישארו עם פחות מטפלות ממה שרציתן מלכתחילה.
  4. בחירה בעבודה מול חברה תבטיח לך מחיר מוזל והנחה עבור חבילת עיסויים כך שהמחיר יתאים לשאר הבנות.
  5. ברוב המקרים הבנות המוזמנות למסיבה אוהבות לקבל טיפולים באזורים שונים בגוף, חלק יעדיפו פוט מסאז', חלק ירצו עיסויים בשמן וחלק לא אוהבות להתפשט ולכן צריך מטפלות שיהיו גמישות ובעלי יכולת לטפל בכמה שיטות ודרכים שהבנותשמעדיפות שיטת טיפול אחרת, ייהנו גם כן.
  6. מקצועיות החברה היא להתאים לכל הבנות טיפול כולל את המשתתפות שבהריון. לא הרבה יודעות אבל עיסויים ניתן לקבל החל משבוע 14 של ההריון אך נדרשת הסמכה של המעסה לכך. חשוב לעדכן בזמן ההזמנה.
  7. הרבה מהמקרים אנחנו לא יודעים מהי מקצועיות המעסותומציאת חברה שמעסיקה צוות מקצועי יכולה לתת לך את הביטחון שתגיע מעסה שתדע לשמח את כולן בטיפול מושלם.
  8. כדי לדרוש המלצות של אירועים קודמים בחברה או כניסה לאתר החברה או ברשתות החברתיות כדי לקבל ביקורות ולהרגיש ביטחון.
  9. כדי למנוע טעויות ובעיות יש לקבל בצורה ברורה את ההזמנה וכל הפרטים שנסגרו: תאריך, מיקום מדויק, שעת התחלה, כמות מעסות, ואפילו לשריין זאת במקדמה שלא יהיה ספק על הרצינות שלכן.
  10. מומלץ לבקש מן המעסות להגיע כ 15 דקות לפני להתארגנות ללא תשלום נוסף על מנת שיגיעו ויתחילו בזמן שנקבע כדי לא להיגרר ולדחות את שאר הפעילויות.

אלה הדברים החשובים ביותר שאת צריכה לדעת בזמן שאת בוחרת את המעסות לך למסיבת הרווקות שלך. ראינו שתיאום מול חברה לעומת תיאום עם מטפלים בודדים שאת צריכה לארגן ולתזמן יקחו ממך כוחות שבוודאי תצטרכי לשמור ליום האירוע.

אצלנו בפריאב עיסויים יש את השירות המושלם הזה של תיאום בין מעסות מעולות לרצונות של החוגגות ועשיית "חיים קלים" למארגנת כדי שהיא גם תוכל לשמוח במסיבה. ובכדי לתת לך עוד סיבה טובה לצלצל אלינו – דאגנו למחיר מבצע עבור 15 משתתפות רק ב 800 שח.

צלצלי עכשיו לקבוע ולקבל יותר פרטים... נדאג לך לארגון מסיבה מושלמת שיהיה מהיר וקל.

 

 

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן