עיסוי

מה הקשר בין התעמלות כושר ליחסי מין?

התעמלות כושר היא פעולה חיונית לגוף, היא מזרימה את הדם, מפעילה את כל השרירים ובעיקר יוצרת חיים. כשמסתכלים על פעילות השרירים  ועל התנועה בכלל אנחנו יכולים להבחין שככל שהאדם עושה פעילות ככה סובל פחות מכאבים ומחלות.

אז מה בעצם הקשר ליחסי מין?

כמו ביחסי מין מה שקובע את האיכות - הוא המשחק המקדים. לפני כל התעמלות כושר צריך לעשות הכנה ראשונית לגוף ולהקפיד על מתיחות.

מתיחות זה השלב החשוב ביותר לפני כל פעילות מאמצת וזאת כמו במשחק מקדים קודם בא הגירוי וצריך לגרות ולהכין את השרירים הפועלים באותה הפעילות, כך גם בריצה, הליכה, הרמת משקולות או במשחקי כדור ובכך למנוע פציעות ספורט.

אחרי שלב המתיחות ממשיכים אל השלב השני הלא פחות חשוב  - החימום. כשאנחנו מחממים את השרירים לפני התעמלות הכושר שלנו אנחנו בעצם מגמישים את השרירים ועושים מאין הכן רכבך לחורף, רק אז אנחנו מוכנים לצאת לדרך.

מאמני כושר רבים מדלגים על שלב המתיחות או מקציבים לו זמן מועט ולא מספיק בכדי להכין את השרירים בגלל שהאימון עצמו הוא כ40 דק' ושולחים אותך לריצה קלה לחמם את השרירים כ10 דקות, אבל המקצוענים של משחקי הספורט השונים כבר מבינים את חשיבות המתיחות ומגיעים לפני כדי למתוח את השרירים ולהכין את הגוף לפעילות.

אז אחרי שהבנו את חשיבות המתיחות שלפני האימון נוסיף שצריך לעשות מתיחות גם לאחר האימון, כי בכל פעילות אנחנו מאמצים את הגוף והגוף שמרגיש את העומס ישר שולח תגובה של עצירת השריר והוא עלול להיתפס.

מתיחה לאחר האימון גורמת לפתיחת סיבי השריר ומניעה מתפיסה שלו. הזמן הטוב ביותר הוא לפני אימון הוא 10 דקות מתיחות לפני האימון ועוד 5 דקות אחרי וכך נשמור על בריאות השריר ונוכל להתעמל או להתאמן בצורה בטוחה ויעילה יותר וכמובן לאורך זמן.

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן