טיפול אבנים חמות

המדריך לבחירת מעסה רפואי מעולה

אחת הלקוחות שלי עברה ניתוח באגן ולאחריו לא הלכה קרוב לשנתיים והיא סבלה מכאב בלתי פוסק ששיבש את חייה. זאת רק דוגמה אחת לאנשים שחיים עם סבל כל הזמן, מפסיקים לעבוד או מפסידים ימי עבודה ובעצם כל מה שסובב אותם הוא כאב תמידי שמוריד להם את החשק לחיות.

החשיבות של איש מקצוע מעולה, שהוא יודע איך לגשת לכל בעיה ולמצוא את הפיתרון הטוב ביותר עבורך ובזמן הקצר ביותר.

 

התכונות והמאפיינים של מעסה רפואי מעולה:

  1.   המטפל קודם כל צריך להיות אסתטי ונקי עם ריח נעים כדי שתהיה התחלה טובה שתגרום למטופל להרגיש בנוח.
  2.   המטפל צריך לדאוג לאווירה טובה, מוסיקה מרגיעה כדי שתהיה הרגשה של רוגע שהמטופל יאפשר לטפל בו בצורה היעילה ביותר.
  3.   בשלבי הטיפול, המטפל צריך להרגיש את המטופל ולהיות קשוב לכאבים שלו כדי לאבחן נכון את הבעיה ולדעת איך לגשת לפתרון הנכון.
  4.   חשוב שהמטפל יוכל להתחבר לרגש של המטופל ויהיה איש שיחה נעים, סבלני ושיעסה מהלב כדי שהמטפל יוכל להבין מהן הסיבות לכאב.
  5.   חשוב שתהיה לו גישה טובה לעיסוי, שבה יכול להרגיש את הנקודה ולהישאר עליה כדי לתת תחושת ביטחון שתעזור למטופל לעלות את רמת המודעות כלפי הגוף שלו ובכך לשפר את החיים של המטופל.
  6.   מעסה רפואי מעולה צריך שתהיה לו תקשורת טובה עם המטופל ולמה שהמטופל אוהב כדי שהמטופל יוכל להרפות את הגוף ובכך להשיג טיפול אפקטיבי יותר.
  7.   מעסה רפואי מעולה צריך שתהיה לו את היכולת לזכור את הבעיות והנקודות של כל מטופל כדי להמשיך בכל פעם מאותה נקודה שבה הפסיק וזאת שתהליך הטיפולים יהיה יעיל ביותר.
  8.   לסיום, חשוב לתת למטופל את הזמן המלא שהוקצב לו כדי שידע שחשוב לך כמטפל לפנות זמן עבורו ללא הסחות דעת מיותרות.

 

אני סמי פריאב,

אני מעסה כבר 6 שנים ועזרתי לכל כך הרבה אנשים שסובלים ויש מאחורי המון הצלחות וכמה בדרך. התחלתי את פריאב עיסויים כדי לעזור לכמה שיותר אנשים בעזרת הכלים שלמדתי במשך השנים איך לטפל בצורה מקצועית שתיתן מענה להרבה בעיות או כאבים שקשה למי שסובל - להיפתר מהן.

עזרתי לבעלי עסקים להרגיש טוב יותר בהתמודדות עם כל הלחץ שהם חווים בעסק, עזרתי לקשישים לעבור את ימיהם עם מינימום כאבים שתתן להם תחושה טובה ללא סבל מיותר, עזרתי לצעירים שמתקשים להתפרנס והלחץ מקשה להם על הגוף, וגם לילדים שפעילים ספורטיבית בצורה אינטנסיבית ועוד הרבה אחרים.

גם ללקוחה שסיפרתי בתחילת המדריך, לא הלכה במשך שנתיים  לאחר ניתוח באגן ולאחר כמה טיפולים החלה ללכת ואפילו לעלות קומה 3 ללא מעלית בעצמה וקיבלה את חייה בחזרה. כיום לאחר כמה שנים היא רוכבת אופניים על בסיס יומי כ30 דקות כל יום.. ממש שיפור חיים.

 

כדי לעזור גם לך, בכל בעיה עם כל כאב אני ממליץ לך לצלצל אלי לקבל את אותו השירות שנתתי למטופלים שלי. הפרטים כאן למטה. ממליץ לך לשתף את המדריך המיוחד הזה שהכנתי עם כל מי שזה יכול לעזור לו.

אני מציע כאן הצעה מיוחדת של 30 שח במתנה בהזמנת עיסוי רפואי עד הבית.

ואת הייעוץ הטלפוני בחינם!!!

 

להפסקת הכאב צלצל עכשיו.

 

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן