החשיבות של עיסוי זוגי לזוגיות שלך

הגיע היום שבו צריך להתפנק, וככה סתם בא לך פתאום לדאוג לעיסוי זוגי מפנק, אצלך בסלון.

כמה פעמים חשבת כל היום אני בעבודה איפה הזמן שלי? איפה הזמן שלנו?

הגיע הזמן וזה מגיע לך!

 

אנחנו מציעים 60 דקות עיסוי עד בית הלקוח עם מטפלים או מטפלות לבחירה, ביום ובשעה שנוח לך. שתי מיטות טיפולים, עם מגבות לבנות, סדינים לבנים מגוהצים כמו בספא, ריחות ושמנים ארומטיים וכל זאת בליווי של מוסיקה מרגיעה שתהפוך את העיסוי למושלם ולהוריד את כל העומס של השבוע.

 

לא מעט אנשים חושבים על דרך לשמר את הזוגיות, אילו דברים משותפים ניתן לעשות יחד ועיסוי זוגי זה פתרון שווה במיוחד. ההנאה שיוצאים בסוף העיסוי, תחושת הרוגע מאפשרת לתקשורת קלה יותר ואיך בכלל אפשר לריב אחרי יום מפנק כזה.

אחד היתרונות הבולטים לעיסוי בביתך הוא הצורך ברגע אחד של שקט ומנוחה אחרי הטיפול ומה יותר טוב מללכת לנוח מעט במיטה שלך בשקט שלך. מארגנים את הבית כדי שלא תצטרך לזוז מטר לבעיות של חניות ולרעש מסביב. הכל קורה אצלך בסלון. אחרי שניסיתם פעם אחת, תתמכרו מיד ותרצו אחת לשבוע טיפול זוגי מפנק.

 

התדירות שבה מומלץ לזוגות לקבל טיפול מקצועי כזה, הוא בהתאם לחשיבות שלך לבריאות טובה ולשיפור יחסים או שימורם. אנחנו בפריאב ממליצים ללקוחות שלנו לפחות יום אחד בחודש לפנות ולתת תשומת לב מיוחדת. ולכן בנינו חבילה מיוחד של 12 טיפולים זוגיים המעניקים טיפול זוגי לחודש במשך שנה.

בחבילה משלמים על 10 טיפולים זוגיים ומקבלים עוד חודשיים במתנה!

 

צלצלו עכשיו לשריין לכם חבילה כזאת ולקבוע מידית זוג מעסים אצלך בסלון. אפשר גם להשאיר פרטים ונחזור אליכם. ניתן להגיע לכל מקום בארץ. זוגיות מהנה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן