מה ניתן לעשות כדי לרפא טניס אלבו

כתבה מאת: סמי פריאב

 

אני אגיד לכם תכלס, טניס אלבו זוהי בעצם דלקת בגיד של הצד החיצוני של המפרק. הוא נקרא בשם הזה כי בעצם לשחקנים בספורט הטניס והגולף שמשתמשים לרוב באחיזה זו. במהלך האחיזה השרירים מתכווצים ומקרינים כאב חד. תופעה זו שכיחה גם בקרב מתאמנים בכל סוגי הספורט.

מה בעצם קורה – בזמן של עומס יתר על השריר והגיד נוצרת מתיחת יתר וקרעים קטנים המפרישים נוזל כמו בכל דלקת.

מה ניתן לעשות – זוהי תורה שלמה אך יש לי כמה טיפים מהירים שיעזרו למי שרק התחיל לכאוב לו. בדלקת יש נוזל ונפיחות, אם משתמשים בכרוב לבן לעטוף את המקום המודלק עם ניילון נצמד לכמה שעות, בעצם בעזרת הכרוב שואבים את הנוזל ועוזרים להחלמה מהירה יותר.

הדבר השני שניתן לעשות, טיפולים בקרח. לשים פולסים של קרח (לא ישירות על העור, כדי לא לקבל כוויה) הקור עוזר להרדים מעט את המקום שלא יופרשו עוד נוזלים בכדי שהקרעים יוכלו לאט לאט להיסגר.

בנוסף, מומלץ לתת לגוף להחלים ולא לעבוד קשה מדי. לשחקנים או למתאמנים בנינו מומלץ למצוא צורת אחיזה שונה שלא ייווצר לחץ חזק מדי.

 

 

נו, זה בערך מה שאפשר לעשות.

אנחנו חברה של מעסים, במקרה הזה חוץ מטיפים לעבודה עצמית לא נוכל כל כך לעזור בעיסוי. פחות מומלץ לחמם ולמתוח. מקווה שיעבור. אם אתם סובלים מעוד משהו וצריכים את העזרה , טיפ או כל דבר אחר. זמין בפרטים למטה.

תודה שקראתם!

 

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן