עיסוי לאור נרות

איך זרימת דם תורמת לגוף

רציתי לשתף אתכם למה זרימת דם היא מאוד חשובה.

אני אספר לכם סיפור קצר לדוגמה.

אם אתם לוקחים לדוגמה נהר, בנהר המים זורמים, הכול טוב ויפה ולידו פורחים פרחים יפים והכל באמת פורח ונעים. לעומת אם לא זורם בנהר כלום אז יש ביצה ופורחים קוצים ורק דברים לא טובים. בדיוק ככה הגוף שלנו עובד. ככל שתזרימו דם טוב יותר, התחושה תהיה טובה , האוויר יהיה טוב והחיים נפלאים.

אז כמו שהבנתם, זרימת הדם חשובה כי דרך הדם עובר החמצן בגוף והמערכת החיסונית אשר עובדת בדם ובעצם כל העברה של דברים שחיוניים להעביר לכל איבר בגוף על מנת שיתפקד כמו שצריך. כמו דלק לרכב, כמו שמן למכונות – כך הדם לגוף.

ברגע שהדבר הזה מופר, יש שריר חסום והדם לא זורם כמו שצריך בעצם יש לנו בעיה תפקודית שצריך לטפל בה ומיד. ברגע שאין זרימת דם תקינה מתחילים להיווצר לנו מחלות ואנחנו חשופים לחיידקים שלא מקבלים את טיפולה של המערכת החיסונית באותו מקום שאין מספיק זרימת דם.

אל דאגה , הפתרון לא כל כך מסובך כל שעליכם לעשות הוא לגרום לשרירים להיות משוחררים וללא מעצור לדם. לדאוג ללחץ דם תקין שיעבוד כמו שתוכנן. אפשר לעשות זאת בצורה עצמאית על ידי סחיטה של השריר ולהביא את הדם לכל מקום בגוף. אפשר לחמם כדי לדלל את הדם שיוכל לעבור גם במעברים קטנים יותר.   אם צריך עזרה מקצועית מוזמנים לצלצל אלינו לקבל טיפול עד הבית.

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן