עיסוי אבנים חמות גם בהוד השרון

כאשר מדברים על עיסוי אבנים חמות בהוד השרון למעשה עוסקים בעניין היסטורי לכל דבר. אם חושבים על כך, העיסוי מוכר עוד מתקופת האינדיאנים, התקופה בה הניחו אבני בזלת חמות על אישה שסבלה ממחושי בטן עזים, אבל לא רק בזה טיפלו האבנים. לצורך ההשוואה, בסין הרחוקה, שחררו כאבי שרירים עם האבנים ואילו במדינות כמו יפן הניחו אבנים באזור מערכת העיכול בכדי להקל את הסעודה ולזרז את עיכולה.

במה מדובר?

עיסוי אבנים חמות בהוד השרון מקנה לכם עיסוי באמצעות המקור – ריפוי באמצעות אבני בזלת. כאמור, לאבני הבזלת לא מעט תכונות חיוביות מה שהופך את האבן טובה לריפוי.  המבנה של האבן מכיל בתוכו ריכוזים גבוהים של ברזל ומגנזיום וזה מה שמקנה בסופו של דבר לאבן את החום לאורך זמן. במקביל, חשוב לציין גם את המבנה של האבן ויכולתה לשמר את החום ולגרום לו להיפלט בהדרגה. אז איך זה באמת פועל? הטיפול מתרחש בהיבט האנרגטי, לאבן יש תדר חזק וזה דבר שהוא מעבר לטמפרטורה אלא לאנרגיה. באמצעות האנרגיה שהאבן מניבה אפשר למעשה להחלים את גוף או את הפגיעה שרוצים למגר. מקור האבנים הוא למעשה בהרי הגעש, כולם לבטח מכירים את הנוזל הבוקע מהר הגעש , אותו נוזל שבעת התקררותו הופך למעשה לאותה אבן ריפוי. השילוב של אדמה , מים ואש אלו הם היסודות המופצים מאבני הבזלת ולכן, יותר ויותר מטפלים משתמשים בהם לצורך העיסוי הנ"ל.

מיוחד ואנרגטי

כפי שהבנתם, עיסוי אבנים חמות מבוצע או במצב פאסיב בו האבן מונחת על האזור הכאוב, או לחילופין, נמצאת תוך כדי תנועה. המטפל לוקח את האבן ותוך כדי עיסוי מטייל עם האבן על גוף המטופל. במקרים מסוימים ישתמש המעסה באבן תוך כדי לחיצות על הגוף. החום חודר אל הגוף וכך גם לאזור המטופל ותוך כדי זמן קצר אפשר לראות ולהרגיש באיזון הגוף וכן באיזון המטופל עצמו בכל ההיבטים. רוצים לשפר את התחושה הפנימית ולמגר את הכאב? באמצעות עיסוי אבנים חמות בהוד השרון, תוכלו גם אתם להחזיר עטרה ליושנה.

 

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן