האם משחת וולטרן עוזרת לכאבים?

לא פעם ולא פעמיים נתפס לך שריר והכאב מציק ובלתי נסבל. יש לך כל מני פתרונות יצירתיים של מריחת כל המשחות ולקיחת משככי כאבים ומצאת איפה שהוא בארון וולטרן שפעם מרחת. מדובר בתרופת פלא שמבטיחה תוצאות תוך דקות וממליצים למרוח 3-4 פעמים ביום להקלה על הכאב. טווח המחירים נע בין 50-150שח לג'ל רגיל או פורטה והחומר הפעיל נע בין 1%-2%.

 

איפה הבעיה?

אם מעיינים בעלון לצרכן אפשר להבחין שזה ניתן למריחה ללא מרשם וללא אבחנה מקדימה של מומחה. המשחה היא מתאימה לכמה שעות, נועדה להקל ולא פותרת את הבעיה האמיתית שגרמה לכאב. וכמובן, לא לוקחים אחריות כי היא לא מחליפה עצת רופא או כל מומחה אחר. ואם אין הקלה שולחים אותך למומחה.

 

המלצה של המומחים

תמיד אפשר לנסות דברים חדשים או פתרונות לטיפול מהיר אבל טיפול נכון הוא תמיד תהליך. השלב הראשון הוא לאבחן מדוע יש כאב המתריע על בעיה חדשה בגוף. זה יכול להיות שריר תפוס או בעיה פנימית של אחד האיברים לכן חשוב לאבחן נכון. לאחר האבחנה, תקבל אפשרויות לטיפול שיפתור את הבעיה לתמיד אם זה תהליך טיפול או משהו ממוקד. מומחה לא ישחרר אותך ללא תרגילים לשמירה והמשך התחזוקה כדי למנוע שוב את הבעיה. ההמלצה – לפנות לרופא או למומחה בתחום הכאב.

 

בפריאב עיסויים תקבל צוות של מומחים לפתרונות כאבים ובעיות שניתן לפתור, השאר את הפרטים או צלצל עכשיו אלינו לקבלת אבחון ראשוני חינם!

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן