נשימה

נשימה

הנשימה היא אחד הקריטריונים כדי לחיות, בלעדיה אי אפשר להתקיים ויש כמה דרכים כדי לנשום. אבל צורה אחת שהיא הצורה הטובה והנכונה ביותר.

נשימה - איך עושים את זה נכון

אז כדי לנשום נכון צריך להכניס את האוויר מהאף ולהוציא מהפה לניקוי וסינון האוויר, יש לנו שערות באף שמסננות כניסה של חיידקים ומזיקים אחרים. בכל שאיפה אנחנו רוצים להכניס חמצן חדש ולפנות כמה שיותר פחמן דו חמצני מהגוף.

האוויר שנכנס מהאף מכניס לנו כמות של חמצן ומוציא כמות גדולה יותר של פחמן מהפה. בזמן שלוקחים את האוויר צריך לנפח את הבטן וכשמוציאים - לדחוס את הסרעפת פנימה. זה נכון שמי שלא נושם בצורה הזאת עדיין חי אבל סינון האוויר והחלפת הגזים לאורך השנים מזיקה לגוף.

החשיבות של נשימה טובה בעיסויים היא לצורך הרגעה של הגוף. שמים מוסיקה רגועה ואיטית והיא שגורמת לנו לנשום בקצב איטי ומאפשרת לנו לקחת הרבה אוויר ולהכניס כמות גדולה של חמצן.

בעיסוי הגוף התפוס נגרם מלחץ מסוים והתגוננות של הגוף על ידי כיווץ והפסקת תנועת השריר. מספיק לנשום נשימה טובה ובריאה כדי לסמן לגוף להירגע ולהרפות. לא רק על שריר תפוס אלא גם במקרים של חרדות או עומס הנשימה היא שתעזור לתחושה של רוגע והרפיה.

קחו נשימה עמוקה ותוציאו את כל האוויר ואז בפעם השניה ותרוקנו שוב את כל האוויר, כך תחזרו מספר פעמים עד להרגשה של הרפיה מלאה של הגוף.

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן