האם נשים סובלות מכאבים יותר מגברים?

מחקרים רבים התבצעו בשנים האחרונות כדי לחקור ולהבין את הסיבות לכך שנשים סובלות מכאבים יותר מגברים. אחד המחקרים המעניינים ביותר שהתפרסם בשנים האחרונות הוא מחקר שפורסם ב-"Journal of Pain" בשנת 2015. המחקר הזה חקר את ההבדלים בין גברים לנשים בכל הנוגע לתגובתם לכאב ואיך הם מתמודדים עם כאבים שונים.

המחקר מצא כי נשים מתמודדות עם כאבים עם רמות גבוהות יותר של עצבים תחת העור שלהן. זה פשוט אומר שהם מפעילות רגשות יותר על מנת להתמודד עם הכאב, וכך גם עלולות לסבול יותר. המחקר גם הבהיר שהרמות הגבוהות של ההרגשה הנויורולוגית הזאת לא משתנות עם הגיל או עם סוג הכאב.

בנוסף לטיפול במחלות ספציפיות כמו מיגרנות, עיסוי ופעילות פיזית רצינית יכולים להיות פתרונות מועילים לסיבות של הכאבים נשיים. פעילות פיזית יכולה לעזור לשחרר חומרים כימיות שאחראיות להרגעה ולהקלה על כאבים, וכך גם להפחית את המתח הפיזי והנפשי שעשוי להוביל לכאבים נוספים בגוף.

כך גם עיסויים וטיפולים משלימים מציעים מספר פתרונות לסיבו ש כאבים נשיים. עיסויים יכולים לעזור להפחית את הלחץ הפיזי והנפשי המצטבר בגוף ולהקל משמעותית.

אני מזמין אתכם להשאיר פרטים או לצלצל לקבלת הצעה לטיפול מותאם.

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן