רפלקסולוגיה

הרפלקסולוגיה היא עיסוי וטיפול דרך כפות הרגליים. המילה מגיעה מלשון רפלקשן = השתקפות. שיטת הטיפול היא עבודה על השרירים בכפות הרגליים וטיפול בנקודות לחיצה בעצבים שמתחברים לכל האיברים השונים בגוף ומשתקפים על האיברים הפנימיים והשלד.

למה זה טוב?

טיפול רפלקסולוגיה עוזר לכל סוגי הכאבים, ועל ידי התמדה בטיפולים יגיעו התוצאות ומהר. שנוגעים בנקודות המשתקפות לאיבר אחר כמו לב או ריאה המטופל מרגיש ממש כאילו נוגעים לו בלב או בריאות בזמן הטיפול. הטיפול ברפלקסולוגיה עוזר להרגעה של הגוף אחרי יום ארוך בו עמדת על הרגליים, או אימון בו רצת הרבה.

למי זה מתאים?

טיפול רפלקסולוגיה מתאים לכל אחד שאוהב מגע בכפות הרגליים. יש אנשים הסובלים מסוכרת ועיסוי ברגליים יהיה הדבר המושלם עבורם. גם לנשים הרות בחודש התשיעי זה הטיפול המבוקש ביותר לזירוז לידה. לאנשים שמגע בכפות הרגליים מדגדג אותם ניתן לעשות לחיצה עמוקה יותר ולא מגע מלטף.

איך מומלץ לטפל?

לטיפול יעיל שישמור לאורך זמן על התוצאה של שחרור מכאב, נצטרך לקבל יותר מטיפול אחד. ברפלקסולוגיה מומלץ לעשות סדרת טיפולים שתבטיח את יעילות הטיפול. הטיפול נעשה על כיסא מותאם או על מיטת טיפולים והוא מתבצע על כפות הרגליים ועולה עד לברכיים.

המטפלים של פריאב

בחירה של מטפל ברפלקסולוגיה היא חשובה וזאת מהסיבה שמטפלים באיברים פנימיים ובבעיות רפואיות. בחירה של מטפל טוב תהיה הנכונה עבורך. המטפלים של פריאב עם הכשרה והסמכה הטובה ביותר ומבתי ספר ומכללות מהטובות בארץ. לקבלת טיפול מותאם אישית. צלצל עכשיו להזמנת רפלקסולוגיה עד הבית או להגיע לקליניקה באזור מגוריך.

מגוון לקוחות מרוצים

"עשיתי הרבה מסאז'ים בחיים וזה המסאז' By far הכי טוב שקיבלתי Ever. זו מתנה שקיבלתי ליום ההולדת ואמרתי לו היום נולדתי מחדש, אז הרבה בזכות סמי".
אבישי זיו
"סמי הכבאי, מכבה כל כאב בגוף. מומלץ לכולם לכל מי שרוצה ככה להרגיע את הגוף שלו וגם לשחרר כל מיני כאבים ".
אורן בר ניב
"ידעת לשחרר לי את הנקודות שכאבו לי בגוף. המגע שלך הוא מגע מדויק".
איריס
"למען האמת אני רוצה תמיד מטפלות, לא אוהב שגבר נוגע בי וזהו התמכרתי אליך, אין לי מילים אחרות".
אלון שדות
"אני עברתי שבועיים של כאב מאוד גדול בגב, הזמנתי את סמי וקיבלתי טיפול VIP, תודה רבה סמי".
אלחנן פרידמן
הקודם
הבא

הזמינו טיפול רפלקסולוגיה