טיפול באבנים חמות

טיפול באבנים חמות הוא אחד המפנקים ביותר שקיימים, ויש מלא טכניקות לטיפול. יש טקס שלם של טיפול עם האבנים ומקומות אנרגטיים שמניחים עליהם. האווירה רגועה וחמימה ומרחיקה את מחשבות היום יום מהראש ונותנים לך רגע של שקט ורוגע.

טיפול לפי מטרה

יש שיטות רבות לטיפול, אבל המושלם ביותר הוא לפי התאמה למטרה של העיסוי. להרגעה של הגוף מומלץ לערוך טיפול איטי וארוך מהרגיל כ90 דקות לפחות. אם יש כאב עמוק שקשה להגיע ולהיפטר ממנו עיסוי עם האבן יעשה את העבודה מעולה. חשוב להתייעץ עם המטפל כדי להבין את המטרה.

מה קורה בטיפול?

בזמן הטיפול באבנים חמות, הגוף מקבל חימום מוגבר לשריר והדם הופך לנוזלי יותר ובכך מתאפשרת זרימה טובה ומרובה של דם. במקרים של שריר תפוס, הדם הדליל יכול לחדור למקומות צרים יותר שלא הגיע מספיק דם כי הייתה הפרעה של חומצות חלב בשריר. פעולה זו מאפשרת לשיפור הכאב, לשמירה על לחץ דם תקין ולשלווה של הגוף.  טיפול באבנים חמות מתבצע על מיטת טיפולים ואת האבנים מחממים בסיר מיוחד לחימום, את האבנים מניחים לאורך עמוד השדרה, בידיים, על הבטן, בין אצבעות הרגליים ועל הפנים. יחד מקבלים תחושה של מעוף באוויר וניתוק מוחלט.

למי לא מומלץ

מהסיבה שהדם הופך לדליל בזמן החימום של הגוף, לא מומלץ לעשות טיפול באבנים חמות לאנשים שלוקחים מדללי דם. גם לנשים הרות מבחינה שינויים הורמונליים פחות יתאים הטיפול.

המטפלים של פריאב עיסויים

טיפול באבנים חמות הוא טיפול שבו אתה תרצה לקבל את השיטה המקצועית והיעילה ביותר ולכן, עליך להזמין את המטפל המקצועי ביותר. אצלנו בפריאב עיסויים המטפלים מיומנים ומבתי הספר הטובים ביותר בארץ. מומלץ לצלצל עכשיו לתיאום טיפול מושלם שיגשים את המטרה.

מגוון לקוחות מרוצים

"עשיתי הרבה מסאז'ים בחיים וזה המסאז' By far הכי טוב שקיבלתי Ever. זו מתנה שקיבלתי ליום ההולדת ואמרתי לו היום נולדתי מחדש, אז הרבה בזכות סמי".
אבישי זיו
"סמי הכבאי, מכבה כל כאב בגוף. מומלץ לכולם לכל מי שרוצה ככה להרגיע את הגוף שלו וגם לשחרר כל מיני כאבים ".
אורן בר ניב
"ידעת לשחרר לי את הנקודות שכאבו לי בגוף. המגע שלך הוא מגע מדויק".
איריס
"למען האמת אני רוצה תמיד מטפלות, לא אוהב שגבר נוגע בי וזהו התמכרתי אליך, אין לי מילים אחרות".
אלון שדות
"אני עברתי שבועיים של כאב מאוד גדול בגב, הזמנתי את סמי וקיבלתי טיפול VIP, תודה רבה סמי".
אלחנן פרידמן
הקודם
הבא

הזמינו טיפול באבנים חמות