טיפול בכוסות רוח

את הטיפול בכוסות רוח אנחנו מכירים עוד מההורים שלנו, בכל פעם שלא הרגשנו טוב או חלינו בשפעת, כוסות רוח תמיד היה הטיפול הראשון. ישנם כמה סוגים של כוסות: מזכוכית שבה משתמשים באש ששואבת את החמצן מתוך הכוס ויונקת את כל הדם לתוכה.

פלסטיק, שאיבה על ידי משאבה מיוחדת או סיליקון שממש מוצץ את הדם. כל אלה מתאימים לטיפול מקצועי בכוסות רוח.

למה בכלל כוסות רוח?

בזמן שאיבת הדם אל תוך הכוס, מתאפשרת זרימת דם מתחת לפני השטח והגוף מקבל את החמצן הדרוש. פעילות משיכת הדם אל אזור אחד, מגייסת את מערכת החיסון לטפל במקום הבעייתי ולתת מענה ממוקד.

בטיפול בכוסות ניתן לדעת את חומרת המצב כמו בגלאי כאבים באותו השריר לפי הצבע, כמה שהמקום יותר כהה, כך הבעיה חמורה יותר. כמו שציינתי בהתחלה, טובה לשיעול כשמניחים על אזור השכמה מעל הריאות, משחררת את השיעול והליחה המצטברים ועוזרים לה לנוע אל מחוץ לגוף.

למי זה מתאים?

טיפול בכוסות רוח מתאים לכולם מהסיבה שזו פעולה להזרמה מרובה של דם. זרימת דם טובה מאפשרת לתת לכל חלק בגוף את החמצן והמינרלים הדרושים לגוף.

טיפול בכוסות רוח עם הקזת דם

יש טכניקה נוספת לטיפול בכוסות רוח והיא על ידי הקזת דם. הטיפול נעשה עם דקירת האזור הכואב בזמן שמבקשים מהמטופל להשתעל ולאחר מכן מניחים את הכוס שהדקירה במרכז.

היעילות של הטיפול היא בהוצאת הפסולת באותה הנקודה לעומת עיסויים אחרים שהדם נשטף ומתנקזת הפסולת דרך מערכת השתן והצואה.

חשוב לדעת

כשבוחרים מטפל לעיסוי עם כוסות רוח, חשוב לוודא שהוא סטרילי ומקצועי, בהתערבות עם דם צריך להיזהר שלא להעיר מלקוח ללקוח אחר ללא חיטוי של הכלים, ולהימנע מהעברת מחלות וזיהומים אחרים.

עיסוי עם כוסות רוח עד הבית

בפריאב עיסויים אנחנו מקפידים על האזהרות הנדרשות לטיפול וחשיבות לקבלת טיפול מותאם. מוזמנים לצלצל עכשיו ולהזמין מטפל מוסמך ומקצועי לטיפול מעולה. חשוב לציין שניתן לבחור את מין המטפל.

מגוון לקוחות מרוצים

"עשיתי הרבה מסאז'ים בחיים וזה המסאז' By far הכי טוב שקיבלתי Ever. זו מתנה שקיבלתי ליום ההולדת ואמרתי לו היום נולדתי מחדש, אז הרבה בזכות סמי".
אבישי זיו
"סמי הכבאי, מכבה כל כאב בגוף. מומלץ לכולם לכל מי שרוצה ככה להרגיע את הגוף שלו וגם לשחרר כל מיני כאבים ".
אורן בר ניב
"ידעת לשחרר לי את הנקודות שכאבו לי בגוף. המגע שלך הוא מגע מדויק".
איריס
"למען האמת אני רוצה תמיד מטפלות, לא אוהב שגבר נוגע בי וזהו התמכרתי אליך, אין לי מילים אחרות".
אלון שדות
"אני עברתי שבועיים של כאב מאוד גדול בגב, הזמנתי את סמי וקיבלתי טיפול VIP, תודה רבה סמי".
אלחנן פרידמן
הקודם
הבא

הזמינו טיפול בכוסות רוח