עיסוי ספורטאים

עיסוי ספורטאים כשמו הוא, מיועד לספורטאים, למי שעוסק בפעילות גופנית תחרותית או פעילות בכלל. אם אלו שחקני כדורגל, כדורסל, רצים, מתאבקים, מתאמנים בחדר כושר, נינג'ות וכו'..

כידוע מי שעוסק בספורט נמצא בפעילות בתדירות רבה באימונים, משחקים ותחרויות ובכך מאמץ את השרירים יותר מאחרים. בזמן הפעילות נצבר המון מתח בשרירים וצריך לצרוך טיפול תמידי להפגת המתח והעומס הגדול על השרירים, הגורמים לעייפות ולכן, ההתאוששות היא עיסוי ספורטאים.

 הגדרת מטרה

אז כמו בספורט קודם צריך להגדיר מטרה, האם להרגיע את השריר לאחר פעילות או להמריץ ולהכין אותו לתחרות או לקרב. יכולה להיות גם מטרה של שיקום לאחר פציעה לפני חזרה לספורט. לכל מטרה הטיפול יהיה שונה.

אבחון ראשוני

בשלב האבחון מעסה הספורטאים, יבדוק אם צריך לשחרר  או להגמיש את השרירים, ימתח ויניע על מנת להגיע לתוצאת של תנועה מרבית כדי להכין או לשפר את התנועה ורק אז יתחיל בטיפול המתאים.

תהליך הטיפול

על מנת לטפל צריך להתאים את הטיפול לסוג הפעילות, עיסוי לפני משחק או אחרי משחק, לפני אימון או אחרי אימון. בתהליך הטיפול מעסה הספורטאים ישלב את כל טכניקות העיסוי לטיפול בבעיות על מנת לשקם את הגוף או למנוע פציעות, לפי ההגדרה של הטיפול.

תדירות הטיפולים פעם או פעמיים בשבוע בצורה אינטנסיבית תשפר ותזרז את התהליך, כדי להרגיע את השריר וגם למנוע ריאקציה.

מתי לא מומלץ לעשות עיסוי רפואי ?

יש מקרים בהם אסור לקבל עיסוי ספורטאים, כמו שיש שבר או קרע ואז יכול להיווצר נזק גדול יותר. מעסה ספורטאים מוסמך יוכל לאבחן מתי מומלץ לטפל או לא.

צוות המעסים של פריאב עיסויים בעל יכולות טיפול גבוהות ומבתי ספר מקצועיים לטיפול בספורטאים.   מומלץ להתייעץ איתנו חינם על מנת לקבל את הטיפול המתאים עבורך!

מגוון לקוחות מרוצים

"עשיתי הרבה מסאז'ים בחיים וזה המסאז' By far הכי טוב שקיבלתי Ever. זו מתנה שקיבלתי ליום ההולדת ואמרתי לו היום נולדתי מחדש, אז הרבה בזכות סמי".
אבישי זיו
"סמי הכבאי, מכבה כל כאב בגוף. מומלץ לכולם לכל מי שרוצה ככה להרגיע את הגוף שלו וגם לשחרר כל מיני כאבים ".
אורן בר ניב
"ידעת לשחרר לי את הנקודות שכאבו לי בגוף. המגע שלך הוא מגע מדויק".
איריס
"למען האמת אני רוצה תמיד מטפלות, לא אוהב שגבר נוגע בי וזהו התמכרתי אליך, אין לי מילים אחרות".
אלון שדות
"אני עברתי שבועיים של כאב מאוד גדול בגב, הזמנתי את סמי וקיבלתי טיפול VIP, תודה רבה סמי".
אלחנן פרידמן
הקודם
הבא

הזמינו עיסוי ספורטאים