דיקור סיני

נקרא גם אקופונקטורה, שיטה סינית שנועדה לעזור לאיזון בין הגוף לנפש. ולהעביר אנרגיה דרך מרידיאניים. הטיפול הוא טיפול על ידי החדרת מחטים לנקודות גירוי, המסייעות בטיפול נגד הרבה סימפטומים ומחלות שונות.

יתרונות

השיטה נועדה לעבוד על פנים השריר ולגרות עצבים המקרינים כאב בצורה עמוקה וממוקדת. עוזרת בפתרון של בעיות שמגע אדם לא מצליחות לטפל. שיטת הדיקור הסיני היוותה תחליף לתרופות ועוזר לפתור כאבים מחלות כרוניות, משפרת את זרימת הדם, מטפלת בסימפטומים ומחלות כמו כאבי ראש, מיגרנות, בעיות מערכת העיכול, בעיות אורתופדיה שונות, דלקות פרקים, בחילות בהריון ועוד הרבה אחרים.

תהליך הטיפול

על מנת לטפל נצטרך לבנות תוכנית טיפול מפורטת הכוללת אבחון מקדים לבעיה אותה נרצה לפתור. הדיקור נעשה על גבי מיטת טיפולים. המדקר מחדיר את המחטים למקומות המיועדים לטיפול בבעיה, וישאיר כ15-20 דקות לתת למחט לעשות את העבודה. ישנם כמה גישות טיפול בדיקור ומדקר מוסמך צריך להיות בעל יכולת לזהות מה הטיפול המותאם עבורך. הדיקור לא מתאים למי שמפחד ממחטים. על מנת לקבל טיפול יעיל מומלץ לעשות סדרה של כמה טיפולים כדי לאזן את הגוף ולקבלת פתרון ארוך טווח.

המחטים מפחידים?

את המחטים כמעט ולא מרגישים כלל, המחט דקה מאוד ואין חשש מכאב. הדקירה אינה דומה לדקירת מזרק של חיסון ובכלל אין כל חשש להשארת המחטים לזמן ממושך בגוף. יש אפילו שיטת טיפול להשאיר את המחט באוזן עם מדבקה שמכסה אותה.

המלצת המומחים

לפתרון יעיל לבעיות קשות של איזון ולמחלות כרוניות הדיקור עובד! צוות המטפלים של פריאב מהמוכשרים בארץ. ניתן להזמין דיקור עד הבית או להגיע לקליניקה באזור מגוריך. הזמן עכשיו!

מגוון לקוחות מרוצים

"עשיתי הרבה מסאז'ים בחיים וזה המסאז' By far הכי טוב שקיבלתי Ever. זו מתנה שקיבלתי ליום ההולדת ואמרתי לו היום נולדתי מחדש, אז הרבה בזכות סמי".
אבישי זיו
"סמי הכבאי, מכבה כל כאב בגוף. מומלץ לכולם לכל מי שרוצה ככה להרגיע את הגוף שלו וגם לשחרר כל מיני כאבים ".
אורן בר ניב
"ידעת לשחרר לי את הנקודות שכאבו לי בגוף. המגע שלך הוא מגע מדויק".
איריס
"למען האמת אני רוצה תמיד מטפלות, לא אוהב שגבר נוגע בי וזהו התמכרתי אליך, אין לי מילים אחרות".
אלון שדות
"אני עברתי שבועיים של כאב מאוד גדול בגב, הזמנתי את סמי וקיבלתי טיפול VIP, תודה רבה סמי".
אלחנן פרידמן
הקודם
הבא

הזמינו טיפול דיקור סיני