כל האמת על יעילות משחות ומשככי כאבים

בכתבה הזאת אני הולך לספר לכם את האמת שכל חברות התרופות וממציאי המשחות לא יספרו לכם. אם אי פעם הייתה לכם כוונה שמשהו מהם יעבוד צריך קודם לחשוב מהי המטרה. אם המטרה היא לגרום לכם לשכוח שיש כאב או להיפטר ממנו בכלל.

רובם המוחלט של משככי הכאבים נועד להקל את תחושת הכאב אבל הכאב עדיין נמצא שם. כאב שנגרם מעומס על החוליות וגרם לפריצת דיסק או בלט דיסק לא ניתן להעבירו על ידי קרם כלשהו וזה גם ממש לא הגיוני. תפקיד המשחות והכדורים הוא לעמעם מעט את הכאב ולגרום לכם להתמכר אליו כפתרון קבוע – בעצם הוא מוצר שמוכרים לכם כדי לעשות עוד מכירות לחברות.

נכון שיש הקלה ובזמן משבר אתם רוצים פתרון מידי, אבל לא כל המשחות מקלות בכלל ולפעמים פוגעות בתהליך הטבעי של הגוף לריפוי עצמי. מה אפשר לעשות במקום?

ראשית יש להבין את הגורם לכאבים. פריצת דיסק לדוגמה היא לא הגורם אלא התוצאה של עומס על חוליות הגוף וכאן העבודה הקשה לגוף היא שגרמה לפריצת של הדיסק. כשיודעים מה הגורם ניתן לעשות פעולות כדי לקבל תוצאות! אם יש עומס צריך לדעת לחלק אותו נכון או לשלב פעילות שתעזור בזה. במקרה של עומס על הגוף איך משחה בדיוק תעזור בזה.

מרכיבי המשחות והכדורים הם על בסיס פלפלים חריפים שנועדו לגרות את מערכת העצבים ולחמם את האזור שבו מרחתם את המשחה. לכן זה עוזר מעט כי חימום מגמיש את השרירים וגורם לזרימת דם טובה יותר כשהוא מרחיב מעט את כלי הדם שזה ממש אחלה, אבל פתרון תנועתי למתוח את השריר, לפנות את חומצות החלב בשריר ולתת פתרון קבוע יותר כנראה רחוק מן המציאות.

מה אפשר לעשות כשיש כאב, פשוט לשנות תנוחה ולמתוח את השריר שנתפס ואם זה לא מסתדר לפנות לעזרה של בעל מקצוע בעיסוי שמבין את התהליך שהגוף צריך לעבור כדי להשתחרר. לעזרה כזאת מוזמנים לצלצל אלינו. פריאב עיסויים ידועה בצוות מקצועי שמגיע עד ביתך לטיפול בכאב מסוג זה.

 

 

מגוון לקוחות מרוצים

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

מלאו כאן את פרטי ההתקשרות ונחזור אליכם בזמן הקרוב.

צור קשר
close slider

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

בפריאב עיסויים אנחנו משתדלים לתת את השירות הכי טוב ולעזור ללקוחות ולמתעניינים בעזרה אמיתית. לשם כך נוצר דף להתקשרות למתן עזרה ויעוץ לגמרי בחינם וללא מטרה למכור דבר שלא צריך.

על מה אפשר להתייעץ איתנו?

ניתן להתייעץ על כל בעיה, כאב או מחשבה שעולה לך בראש.
אנחנו כאן בשבילך.

כבר עוזבים?

הזמינו עכשיו עיסוי מקצועי

דילוג לתוכן